Ortaokullarda Deneme Sınav Sonuçlarını Elektronik Ortama Taşıyan Programımız Sınav Arşivi

Kodla Büyü
Hocam iyi günler,
Biz de programınızı kullanmaya başladık, elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Okul raporları kısmında ders ders rapor alma şansımız var mı acaba
kısaca seçilen bir sınavda seçilen dersten bütün öğrencilerin durumunu görüntülemek istiyoruz

Sinan Hocam Allah sizden ve ekibinizden raz olsun,tutuğunuzu altın etsin.Dar zamanda kalınca Hızır aleyhisselam size yetişsin.Ne duanız varsa kabul olsun inşallah.Böyle bir programı bedava paylaşmanız büyük bir nimet hele hele böyle bir zamanda.Programınız öyle bir işe yaradı ki anlatamam.Herkese herkese siddetli tavsiyemdir.Bir okulun bir öğretmenin temel demirbaşı yerine konacak bir program.Beni öyle emekten zahmetten kurtardı ki bu program ne dua etsem az kalır.Allah sizden razı olsun.İyi ki varsınız.Çok Teşekkürler...

Emek veren emeği geçen bütün öğretmenlerimize Çok teşekkürler. Bir ricam olacak deneme 22 ile kısıtlı bunu 40'a kadar çıkarsak uygun mudur? Bir de tarihler 2020 yılında kalma 2023'ten başlasa direkt onu biz yapabiliyorsak ben de yapabilirim.
Eğer öğrencilerimize azda olsa katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Asıl teşekkürü hak eden kıymetli barissakallioglu hocamızdır.

Değerli Arkadaşlar öğrencilerimize ve sizlere bir nebze katkımız olmuşsa ne mutlu bize. Programın planlaması ve algoritmasının hazırlanması ve kodlama test edilmesi süreci uzun sürdü çok emeke verildi. Kodlama süreci @barissakallioglu hocamız tarafından yürütüldü tüm kodlar barış hocamızda. Barış hocamız bu yıl Bakanlık Ölçme değerlendirmede görev alıyor kendisinin çok yoğun bir çalışma süreci var. Kendisine özelden mesaj atabilirsiniz.
Bizler deneme sayısını arttırma - yıl olarak geçmiş yılı kitleyip bir sonraki yıla öğrenci devri yapılması ,geriye dönük aynı öğrenciye ait yıl raporlaması hususunu planlamıştık ama vakit bulamadık. Pandemi sürecinde başlayan çalışmamız zaman sorunu nedeniyle bu haliyle kalmış oldu.

Değerli Arkadaşlar öğrencilerimize ve sizlere bir nebze katkımız olmuşsa ne mutlu bize. Programın planlaması ve algoritmasının hazırlanması ve kodlama test edilmesi süreci uzun sürdü çok emeke verildi. Kodlama süreci @barissakallioglu hocamız tarafından yürütüldü tüm kodlar barış hocamızda. Barış hocamız bu yıl Bakanlık Ölçme değerlendirmede görev alıyor kendisinin çok yoğun bir çalışma süreci var. Kendisine özelden mesaj atabilirsiniz.
Bizler deneme sayısını arttırma - yıl olarak geçmiş yılı kitleyip bir sonraki yıla öğrenci devri yapılması ,geriye dönük aynı öğrenciye ait yıl raporlaması hususunu planlamıştık ama vakit bulamadık. Pandemi sürecinde başlayan çalışmamız zaman sorunu nedeniyle bu haliyle kalmış oldu.
Teşekkür ederim bilgilendirme için hocam. Dediğiniz eklemeler harika olurdu ve devlet okullarına harika bir destek olurdu. Barış hocamıza ve sizlere tekrardan çok teşekkürler. Hocamıza mesaj atarım ben.

Böylesine güzel bir çalışma yapmışsınız
her türlü övgü ve ödüle layıksınız hocam
maşallah sizlere
çok teşekkür ediyorum.

Hocam liseler için bir sürüm yapıldı ama çok test edilemediği için yayınlayamadık. Malumunuz Uzman öğretmenlik sınav süreci var. Barış hocamda bende çok yoğunuz. Kısa süre sonra bir paylaşım yaparız inşallah.

Sayın hocam liseler ile ilgili yaptığımız sürümü paylaşmanız mümkün mü?

Sınav Arşivi Lise 1.0 Test sürümünü siz değerli öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin ricalarını kırmamak adına sitemiz www.sinavarsivi.net ana sayfasından paylaştık. (Eğer ana sayfada güncellemiş paylaşım duyurumuzu göremiyorsanız tarayıcı çerezlerini silmeyi unutmayınız ) Malumunuz program yazmak test etmek eksikliklerini bulup güncellemek uzun bir süreç bu sebeple kısa sürede paylaştığımız yeni programda yaşanacak hataları mazur görünüz. Bizler çocuklarımıza destek olmak, öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin ricalarını kırmamak adına ortaokullarımız için bir kaç yıl önce kurguladığımız programımızı Liseler için uyarlanmaya çalışıp sizlerle paylaşıyoruz. Programın kurgulanmasında kilit taş olan Barış Sakallı Hocamıza ilgisi desteği için teşekkürlerimi sunarım. @barissakallioglu

İndirme işlemi yaptığımızda dosyada sorun olmadığı gözükmekte. Tekrar kontrol eder misiniz bazen site sunucularına bağlı sorunlar olabilmekte.

Hocam öğrenci listesini programa aktarırken bir öğrencide sürekli hata veriyor o öğrenci ve sonrasındaki bütün öğrencileri eklemiyor. Hata da şu bu öğrencinin sınıfının programa kayıtlı olmadığını söylüyor kontrol ediyorum kayıtlı. hatta sınıf bilgisini değiştiriyorum ama yine aynı hatayı vermeye devam ediyor bir türlü bu sorunu aşamadım. Yardımcı olur musunuz?

Hocam programda kısıtlama mı var, anladığım kadarıyla 225 den daha fazla öğrenci kayıt etmiyor?

538 öğrencim var programda kayıtlı.kisitlama yok diye biliyorum.ogrenciyi veritabanından manuel eklemeyi deneyin hocam.sorum cikaran ogrenciyi listeden silip tekrar yüklemeyi deneyin

Sınav Arşivi Lise 1.0 Test sürümünü siz değerli öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin ricalarını kırmamak adına sitemiz www.sinavarsivi.net ana sayfasından paylaştık. (Eğer ana sayfada güncellemiş paylaşım duyurumuzu göremiyorsanız tarayıcı çerezlerini silmeyi unutmayınız ) Malumunuz program yazmak test etmek eksikliklerini bulup güncellemek uzun bir süreç bu sebeple kısa sürede paylaştığımız yeni programda yaşanacak hataları mazur görünüz. Bizler çocuklarımıza destek olmak, öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin ricalarını kırmamak adına ortaokullarımız için bir kaç yıl önce kurguladığımız programımızı Liseler için uyarlanmaya çalışıp sizlerle paylaşıyoruz. Programın kurgulanmasında kilit taş olan Barış Sakallı Hocamıza ilgisi desteği için teşekkürlerimi sunarım. @barissakallioglu
Programı deneme fırsatım oldu. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Umarım geliştirme süreci devam eder ve ilerleyen sürümlerde Raporlama bölümünde aktif olduğunu görürüz.

Birde eklemek istediğim bir husus var. Deneme sonuçlarını girdiğimiz bölümde tüm derslerin ayrı ayrı sonuçları isteniyor. Çoğu yayın evi deneme sonuçlarını Türkçe - Sosyal - Matematik - Fen - Toplam olacak şekilde 5 bölüme ayırıp veriyor. Veri girme kısmında böyle bir seçenek sunulursa daha iyi olabilir diye düşünüyorum..

Teşekkür ederim..

Programı deneme fırsatım oldu. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Umarım geliştirme süreci devam eder ve ilerleyen sürümlerde Raporlama bölümünde aktif olduğunu görürüz.

Birde eklemek istediğim bir husus var. Deneme sonuçlarını girdiğimiz bölümde tüm derslerin ayrı ayrı sonuçları isteniyor. Çoğu yayın evi deneme sonuçlarını Türkçe - Sosyal - Matematik - Fen - Toplam olacak şekilde 5 bölüme ayırıp veriyor. Veri girme kısmında böyle bir seçenek sunulursa daha iyi olabilir diye düşünüyorum..

Teşekkür ederim..
Değerli hocam geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Program için bizler de teşekkür ederiz. Ben de raporlar bölümü için şu şekilde bir tavsiye vermek istiyorum; Sınıf veya okul bazlı toplu bir şekilde öğrencilerin tüm girmiş olduğu sınav puanlarını tek satırda raporlasa iyi olur. Daha iyi anlaşılması için örnek bir resim ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Toplu Sonuç.jpg
    Toplu Sonuç.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 39
Geri