Ortaokullara Tablet Dağıtımı Yapılacak mı?

Kodla Büyü

vdt.grbz

Üye
Arkadaşlar herkese selamlar.

Okulumuz dersliklerine Etkileşimli Tahta kurulumları yapıldı. ağ kurulumunu bekliyoruz. Bugün okul idaresine tablet dağıtımı ile ilgili her hangi bir bilgileri olup olmadığını sordum ve "ORTA OKULLARA DAĞILTILMAYACAĞI" yanıtını aldım. Bu ne derece doğru? Bilen arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Dağıtlamayacğaını okul idaresi mi belirliyor muş? Dağıtım ortaokullar dahil yapılacak hocam, hangi ildesiniz bilmiyorum biz ankarda hala bekliyoruz.

erdcannet' Alıntı:
Dağıtlamayacğaını okul idaresi mi belirliyor muş? Dağıtım ortaokullar dahil yapılacak hocam, hangi ildesiniz bilmiyorum biz ankarda hala bekliyoruz.
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Ben Muğla Bodrum'da çalışıyorum. Zaten verilen cevaba çok itimat etmediğim için BB deki değerli hocalarımdan bilgi almak istedim.

Bir de şu soruyu ekleyeyim o zaman:
Bu dağıtım vesaire takvim ve safhalarını takip edebileceğimiz bir sistem var mı?

ortaokullar için takvim yok. hatta ortaokullara verileceğini birkaç hafta önce cumhurbaşkanı balıkesir de yaptıgı bir konuşmada " üç bilemedin dört seneye kadar ortaokullar da tablet vereceğiz" cümlesini kurdu. isteyen araştırabilir.

egitimci34' Alıntı:
ortaokullar için takvim yok. hatta ortaokullara verileceğini birkaç hafta önce cumhurbaşkanı balıkesir de yaptıgı bir konuşmada " üç bilemedin dört seneye kadar ortaokullar da tablet vereceğiz" cümlesini kurdu. isteyen araştırabilir.

Teşekkür ederim.

bodrum'da anadolu liseleri öğrencilerine ve meslek liseleri öğretmenlerine tablet dağıtımı yapıldı. tamamlanmayanlar da var. takvim yok. ancak ortaokullar bu yıl zor görünüyor.

ihale yapılmadı bu aralar ihalesi olacak 10milyon adet. bu ihale biraz zor ama eğer yapılırsa, ortaokullara verilecek mi ne olacak ozaman belli olur.

Geri