Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ortaokulda idareci yok diye BTR görevlendirmemi yapmıyorlar

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında karakavuz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. karakavuz

karakavuz Site Gezgini

Arkadaşlar okulumuzda müdür ve müdür yardımcısı şuanda yok. Kimse de görevlendirilmek istemiyor. Formatörlük belgemle birlikte 2 yıldır okulumda bilgisayar formatörü olarak çalışıorum. Bilgisayar öğretmenimiz yok. Bu yıl il şube müdürü okulun idarecisi yokken ben BTR görevlendirmesini imzalamam deyip geri çevirmiş. Zorla idareci yapmak istiyorlar. Böyle birsey mümkün mü ? Ne yapmam gerekiyor sizce ? Branşım Teknoloji ve Tasarım 10 saat dersim var ayrıca.

2. mamoste_02

mamoste_02 Aktif Üye

hocam keyfi uygulama onlar.btr resmi yazısında okul idaresi var yok demıyor.bt sınıfı varsa olur diyor.o şube müdürü kafasından uydurmuş.

3. designbote

designbote Üye

artık kafasından mı uydurmuş başka yerden mi bilemiyorum. bu nasıl saçmalık yaaa

4. karakavuz

karakavuz Site Gezgini

Uydurmuş mu bilemem ama bana söylenen aynen şu okul idaresi olmayan yere ben seni btr olarak görevlendirmem dedi ve görevlendirmemi iptal etti. Hatta bugün itibariyle yeni liste açıklandı ve sebep göstermeksizin benim adım listede yok.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal