Ortaokulda 5.6.Sınıflara HalkeğitimTemelBilgisayarOkurYazarl

Kodla Büyü

teacherafo

Aktif Üye
Halk eğitimle konuştum 14. yaşından büyük olması lazım öğrencilerin diyorlar ama Temel Bilgisayar Okur Yazarlığı 40/32 saatlik olanda yaş sınırının 12 olduğunu okudum bu kursu açan var mı? Öğrenci kaydederken 14 yaşından küçük ibaresi çıkıyor mu?

Ortaokulda 5.6.Sınıflara HalkeğitimTemelBilgisayarOkurYazarlığı kursu açabilir miyiz. bu sene 66 aylıkların okula alınması ile gelen nesil 5. sınıf oldu. tekli öğretim ve sınıflar 45er kişi.
ve çoğunun ekstra kursa ihtiyacı var.

DKY açsak çok faydalı olacaktık ama ne yapalım açamıyoruz.

Kimse Açmamış Galiba Bu Kursu?

Çaresizlik içinde çare aramaya çalışıyoruz. Lütfen bilen varsa yardımcı olsun.

Okullar hayat olsun projesi kapsamında web tasarım kursun açmıştım 3-4 yıl önce 6. sınıflara..

Okullar hayat olsun projesiyle en azından bilişim kursunu seçen 5 ve 6.sınıf öğrencilerime kurs verirdim diyodum ama sanırım ona da engel var.

Mesai saatleri içerisinde Yaaygın Eğitim Saati 8-17 arası açamazsın diyor. Yazın okullar hayat olsun acarsın bir de başka branş birisi daha açmalı

Bu bilgi
"Halk eğitimle konuştum 14. yaşından büyük olması lazım öğrencilerin diyorlar ama Temel Bilgisayar Okur Yazarlığı 40/32 saatlik olanda yaş sınırının 12 olduğunu okudum bu kursu açan var mı? Öğrenci kaydederken 14 yaşından küçük ibaresi çıkıyor mu?"

lazım oda bu gece lazım :)

Geri