Ortaköy Karahacip İlköğretim Okulu

Kodla Büyü
Hocam elinize sağlık benim çok hoşuma gitti. Yalnız banner üzerindeki meb logosundan link, anasayfaya dönüş çalışmıyor gibi geldi bana. Farklı sayfaya geçince çalışmıyor, anasayfa üzerinde çalıştığını söyleyebilirim. Tema mı kullandınız sizin tasarımınız mı? Aklımdaki tasarıma çok yakın bir şey olduğundan ilgimi çekti..

tşkler hocam gözümden kaçmış link eklemeyi unutmuşum düzenledim şimdi. kendim yaptım hocam.

Güzel olmuş hocam elinize sağlık. Yalnız okullar ortaokul ve ilkokul oldu. Okul ismi ilköğretim olarak geçiyor. Benim gözüme o çarptı.

gayet hoş...emeğine sağlık hocam...yalnız mavi bandı biraz gradyan yapıp dener misin...bence daha şık durur...

Hocam site güzel sayılır ama ben sitede banner olayını çok önemsiyorum. Sizin banner çok basit kaçmış çok daha güzel uygulamalar var falsh veya java ile onlardan uygulayabilirsiniz.

Merhoom' Alıntı:
Hocam site güzel sayılır ama ben sitede banner olayını çok önemsiyorum. Sizin banner çok basit kaçmış çok daha güzel uygulamalar var falsh veya java ile onlardan uygulayabilirsiniz.
herkeze tşkler. hocam tasarım olarak basit durabilir ama gerçekten tasarım konusunda çok zorlanıyorum tasarım özürlüyüm diyebilirim. :?

güzel bir çalışma elinize sağlık bence banner biraz daha geliştirilebilir Ayrıca body background rengi bir iki ton daha koyu yapılırsa site daha net görüne bilir.. iyi çalışmalar

very nice.
rahat geziliyor.
herşey anlaşılır.
belki üst banner üzerinde biraz oynama yapılabilir.
tebrikler.

Sitenizi beğendim. Çok güzel olmuş.diğer arkadaşların yorumlarına da katılmamak imkansız banner biraz daha geliştirilebilir...Emeğinize sağlık

Ana sayfadaki google maps uygulamasını kaldırırsanız, yerine bir resim koyup, tıklandığında yeni pencerede google maps açarsanız hem daha büyük bir haritada gösterme imkanı olur hem de ana sayfanın daha hızlı açılmasını sağlamış olursunuz.
Footer bölümünün (google maps, iletişim vs. olan bölüm) arka plan rengini beyaz yerine açık gri ya da benzeri bir renk ile değiştirirseniz, orası daha fazla dikkat çekici olur ayrıca footer alanı olduğu belirginleşir.
MEB Haberler bloğu tasarımı bozuyor, orayı ya kökten kaldırın ya da bu haberlerin alındığı XML belgesini okutup, kendiniz çıktı verebileceğiniz bir hale getirin. Bu haliyle çok sırıtıyor.
Güvenli İnternet bağlantısını aşağıdaki bağlantıların oraya alıp, temiz okul bağlantısını özellikle beyaz bayrakla ilişkilendirerek daha ilgi çekici bir şekilde tasarlarsanız, bu konuya vurgu yapmış olursunuz.
En alttaki ziyaretçi istatistikleri ve altında oluşmuş olan boşluk yerine Copyright satırı yazıp, kendi adınıza da yer verirseniz daha anlamlı olacaktır. Artık sitelerde ziyaretçi istatistikleri göstermek OUT olduğu gibi, boş yere siteyi kasacaktır.
Emeğinize sağlık :)

yakuphan' Alıntı:
Ana sayfadaki google maps uygulamasını kaldırırsanız, yerine bir resim koyup, tıklandığında yeni pencerede google maps açarsanız hem daha büyük bir haritada gösterme imkanı olur hem de ana sayfanın daha hızlı açılmasını sağlamış olursunuz.
Footer bölümünün (google maps, iletişim vs. olan bölüm) arka plan rengini beyaz yerine açık gri ya da benzeri bir renk ile değiştirirseniz, orası daha fazla dikkat çekici olur ayrıca footer alanı olduğu belirginleşir.
MEB Haberler bloğu tasarımı bozuyor, orayı ya kökten kaldırın ya da bu haberlerin alındığı XML belgesini okutup, kendiniz çıktı verebileceğiniz bir hale getirin. Bu haliyle çok sırıtıyor.
Güvenli İnternet bağlantısını aşağıdaki bağlantıların oraya alıp, temiz okul bağlantısını özellikle beyaz bayrakla ilişkilendirerek daha ilgi çekici bir şekilde tasarlarsanız, bu konuya vurgu yapmış olursunuz.
En alttaki ziyaretçi istatistikleri ve altında oluşmuş olan boşluk yerine Copyright satırı yazıp, kendi adınıza da yer verirseniz daha anlamlı olacaktır. Artık sitelerde ziyaretçi istatistikleri göstermek OUT olduğu gibi, boş yere siteyi kasacaktır.
Emeğinize sağlık :)
yorumunuz için teşekkürler değerlendireceğim hepsini.

Geri