Ortaköy Halk eğitimi

Kodla Büyü
vay vay vay....

bir zamanlar, ortaköy'ün kışında, evimle halkeğitim arasındaki yolu yürüyerek ders vermeye giderdim halk eğitime..... soğuk, soğuk ve soğuk....
çok da severdim....
yıllarım geçti orada, her bir köşesini bilirim....

hocam, Metin hocaya, Seyfullah hocaya, Sinan abiye kocaman selamlar....
Özgür Ali Özkirişçi' den :)

yine soguk hocam. Ama site hakkında yorum göremedim :D . Aleyküm selam hepsi hala burdalar

ben çalışırken, ilk hasan hoca idi sanırım müdür, şimdi ismini hatırlamıyorum, daha sonra emine hoca oldu...
ben giderken de o müdürdü, şimdi ozancıkta müdür...
orası halk eğitim olmadan önce, istiklal'deki faz1'lerde ders verirdim kursiyerlere....

internet bağlantısı yoktu o zaman, internet dersleri için bir İnternet kafe ile anlaşmıştım, orada bir kaç hafta ders işliyorduk kursiyerlerle....

metin hoca yeni müdür olmuş sanırım, onunla da bazı eğitimlerde birlikte çalıştık, exceli iyi bilir :)
neyse, ortaköy'ün güzel anıları bitmez :)
----------------------------------------------------------------------
hocam site şablonu güzel...ancak bir çok link aktif değil....
güzel bir banner koyabilirsiniz..
ie 9'da sol tarafta bir kutu çıkıyor, haber başlıklarına dair...
haber bandındaki resim çözünürlüklerine dikkat ederseniz, daha güzel olacaktır.

içerik doldukça daha da güzelleşecektir.

ellerinize sağlık.....

linklerin ve eksiklerin farkındayım. O kutununda ama düzeltcem inş. Halk egitimdeki lab yeni ve şartlar cok ii şimdi. cok şükür. Metin hocada ben gelmeden önce müdür olmuş. Müdürümde cok iyi yani. Hem de ilk defa bilgisayardan anlayan müdür hiç sıkıntısı olmuyor...

bence gayet güzel.yeterli, kullanışlı ,görsel olarak da gözü yormayacak şekilde olmuş. :+1: elinize sağlık naz-hocam

Hocam uğraşmışsınız ancak şu ortadaki haber kısmı çok büyük ve sanki boş durmuş ve bazı resimler alt kısma taşıyor... Üst ve alt kısımlar siteden kopuk gibi :s Ortadaki kısımda bir tablo var sanki ve haberler ayrı ayrı tablolarda o ilk tablonun içinde gibi ve orası da sağa yaslı olmuş diğer kenarda boşluklar duruyor...

Biraz daha uğraşılırsa çok daha güzel olacağına eminim... Kolay gelsin...

müdür kolay eklesin die veritabanı k ullandım ama resimleri büyük ekliyorlar. Üst taraf büyük oldu farkındayım ama onu aşagı taşımayı düşünüyorum. Birde haberleri kolayca başkaları eklesin die veritabanı kullandım. Admin paneli yaptım. Bunları yapmadan başka bi yolu varmı bunun. başka bi site yapalım diyorlar. ben başka yol bilmiyorum :(

Geliştirilmeye açık bir tasarım olmuş ama üzgünüm beğenmedim;çünkü çok düzensiz olmuş daha çok görsellik katabilirsiniz,renk uyumu şahane olmuş beyaz üstüne mavi renkler favorimdir... 8)

Hocam resimleri sanırım atarken istediğiniz boyuta getirebiliyorsunuz. (Aspx bilmem ama asp de yapılan olay onda hayli hayli olur)

Dediğim gibi biraz düzenlenmesi lazım aslında, bu fena bir site değil... Üst ve alt kısımlar siteye uysun, üsteki haber kısmı kısaltılsın, ortadaki kısım ortalansın...

Kolay gelsin...

ben fazlasını yapamıyorum hocam güzel siteler var dogrudur ama ben hazır siteleri sevmiyorum asp.neti yeni öğrendim. ama geliştireceğimi hiç sanmıyorum.

Geri