Ortaklaşa lisanslı antivirüs satın alalım

Kodla Büyü

-selcuk-

Site Gezgini
Arkadaşlar, sürekli olarak aviranın, kasperskynin veya diğerlerinin ücretsiz deneme sürümleriyle uğraşmaktan artık gına geldi ve crackli veya seriali ortada dolaşan antivirüslerde kullanmak istemiyorum.

diyeceğim o dur ki: 2 veya 3 lisanslı 1 yıllık koruma sağlayan sizinde önereceğiniz bir antivirüs yazılımını ortak satın alalım. internetten baktığımda mesela hepsiburada da Kaspersky Internet Security 2013 (3 Kullanıcı 1 Yıl) 54 TL. 3 kişi olursak 18 TL'ye denk geliyor. Başka bir antivirüs programı da olabilir yeter ki anlaşalım.

fikirlerinizi bekliyorum. saygılar.

54 TL nedir ki!
ayda 4.5 TL eder. hiç bi şey değil bizim gibi bilinçli kullanıcılar ve ekonomik geliri olanlar için.
alacağınız varsa kendiniz alın.

mantıklı olan sizin almanız. yok ben para vermeyeyim diyorsan linux mint kur. ne virüs ile uğraş nede satın almak için ortakla...

teksen' Alıntı:
54 TL nedir ki!
ayda 4.5 TL eder. hiç bi şey değil bizim gibi bilinçli kullanıcılar ve ekonomik geliri olanlar için.
alacağınız varsa kendiniz alın.
awwer' Alıntı:
mantıklı olan sizin almanız. yok ben para vermeyeyim diyorsan linux mint kur. ne virüs ile uğraş nede satın almak için ortakla...

Herhalde yanlış anlaşılıyorum. Başlıkta ortaklaşa alalım diyorum fakat siz tek satın al diye yorum yapıyorsunuz.

Cevap yazacak olan arkadaşlardan beklentim bende alabilirim şeklindedir. Yoksa tek al, linux a geç, hackintosha geç gibi cevaplar lafı guzaftan ote gitmeyecektir. Saygılar.

forumda bir hocam satıyodu bir ara kodlar yurt dısından temin edip epey uygunada geliyordu

satın alacaksan internet security kullan hocam antivirüs tek başına satın almaya değmez, avast free işini görür, süre sınırı yoktur.

-selcuk-' Alıntı:
Arkadaşlar, sürekli olarak aviranın, kasperskynin veya diğerlerinin ücretsiz deneme sürümleriyle uğraşmaktan artık gına geldi ve ***** veya seriali ortada dolaşan antivirüslerde kullanmak istemiyorum.

diyeceğim o dur ki: 2 veya 3 lisanslı 1 yıllık koruma sağlayan sizinde önereceğiniz bir antivirüs yazılımını ortak satın alalım. internetten baktığımda mesela hepsiburada da Kaspersky Internet Security 2013 (3 Kullanıcı 1 Yıl) 54 TL. 3 kişi olursak 18 TL'ye denk geliyor. Başka bir antivirüs programı da olabilir yeter ki anlaşalım.

Çok mantıklı hocam neden olmasın.. :+1:

-selcuk-' Alıntı:
Arkadaşlar, sürekli olarak aviranın, kasperskynin veya diğerlerinin ücretsiz deneme sürümleriyle uğraşmaktan artık gına geldi ve ***** veya seriali ortada dolaşan antivirüslerde kullanmak istemiyorum.

hocam iyi güzel diyorsun da belanı mı arıyorsun sen bunca iş güç varken gelmiş burada ortaklaşa şirket kurar gibi insanları daha ucuza antivirüs sahibi yapmaya çalışıyorsun düş yakamızdan hocam artık ya yeter, yaşam güvencemiz yok bizim bu antivirüsler mi bizi koruyacak yani :)

-selcuk-' Alıntı:

bizden de saygılar hocam da daha 37 mesajın var ve site gezginisin daha olmadı hocam büyü de gel :)

Arkadaşlar ESET Türkiye Facebook sayfası anket doldurana 3 aylık aktivasyon veriyor. İşin iyi tarafı birkaç farklı hesaptan doldurursanız yıl sonunda aktive etme şansınız da var. Yani Nisan 2015'e kadar kullanabilirsiniz.

taaa geçen yıl bi arkadaşın birisi kaspersky ın lınkını ve nasıl lısanslı hale getırecegını paylasmıstı o gun bugundur sureklı onu kullanıyorum ve her guncellemede kendısını otomatık olarak guncellıyor aylık ortalama 60-90 arası downloadım var yada sureklı programlarla ısım oluyor hıc ama hıc problem yasatmadı hemde etrafımdakı tum bılgısayarlara aynı seyı yukledım okullar dahıl .
şimdi hatırladıkça o arkadaştan hep İyi bahsetmişimdir sağolsun var olsun

g.cetin.66' Alıntı:
taaa geçen yıl bi arkadaşın birisi kaspersky ın lınkını ve nasıl lısanslı hale getırecegını paylasmıstı o gun bugundur sureklı onu kullanıyorum ve her guncellemede kendısını otomatık olarak guncellıyor aylık ortalama 60-90 arası downloadım var yada sureklı programlarla ısım oluyor hıc ama hıc problem yasatmadı hemde etrafımdakı tum bılgısayarlara aynı seyı yukledım okullar dahıl .
şimdi hatırladıkça o arkadaştan hep İyi bahsetmişimdir sağolsun var olsun

hocam nerde bu arkadaş link var mı ?

-selcuk-' Alıntı:

selçuk denen arkadaş mesaj yazdın piyasada yoksun, arkadaşım nerdesin mesaj yazdın bari bi zahmet cevapta ver, duygularımızla oynamayın kardeşim :)

g.cetin.66' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/yasal-program-paylasim-freeware-shareware-f99/kaspersk-antivirus-1-yil-yasal-lisansli-t110169.html

benim kullandıgım lınk bu arkadaslar

önce rar dosyasının ıcındekı dosyayı calıstırıp succesfully deırtıyoruz sonra ındırıp kurmaya baslıyoruz kendısı en son surumu guncelleyerek yukluyor ve bu kadar.

eyvallah hocam çok sağolun teşekkürler.

Geri