Ordu

Kodla Büyü
iliçinde orduda açılan okullar :

Ekli dosyalar

• okullar_son.jpg
    okullar_son.jpg
    229.4 KB · Görüntüleme: 1,989
Burda çok konuşulmuş. Bu çaybaşı atatürk ortaokuluyla ilgili son durum nedir? :)

bildiğim kadarıyla birinci il içinden bir arkadaş merkeze gelmişti. ben de ikinci il içinden merkeze geldim. benim okul boş şu an eğer gösterirlerse. merkeze çok yakın 18 km.

Sizin tayin Toki deki okula mı çıktı hocam? Çaybaşındaki okulun BT sınıfının son durumunu öğrenmek istiyorum da. Aslında yarın gitsem mi acaba okula diyorum. Ben de ilk il dışında tayin çaybaşına çıktı da iptal ettirdim. Eş durumunu beklemek için.

amdturion' Alıntı:
bildiğim kadarıyla birinci il içinden bir arkadaş merkeze gelmişti. ben de ikinci il içinden merkeze geldim. benim okul boş şu an eğer gösterirlerse. merkeze çok yakın 18 km.

sen karacaömere (köy) mi geldin hocam ulubey merkezden

Re: Ynt: Ordu

amdturion' Alıntı:
Sizin eski okulun durum nasıl peki hocam. Kısaca bahsedebilir misiniz?

okul köy okulu ama bir çok köy okuluna göre biraz daha iyi. mesafe dışında pek bir sıkıntı yoktu. okulun internet sitesine girip biraz fikir edinebilirsiniz. ayrıca soracağınız bir şey varsa cevaplarım.
yazan bilgiler sadece ortaokul bilgileri. tam gün eğitim yapıyor. hem ilkokul hem ortaokul birlikte. rahat çalışabileceğiniz bir okul. hizmet puanı 14.
http://sehitismailortaokulu.meb.k12.tr/

ozkansedef' Alıntı:
Sizin tayin Toki deki okula mı çıktı hocam? Çaybaşındaki okulun BT sınıfının son durumunu öğrenmek istiyorum da. Aslında yarın gitsem mi acaba okula diyorum. Ben de ilk il dışında tayin çaybaşına çıktı da iptal ettirdim. Eş durumunu beklemek için.
benim tayin toki'ye çıktı. ünye'de oturacaksanız eski okulum daha yakın ve bilgisayar sınıfı 2007'de kurulmuş.

Ekli dosyalar

• BT Yeni Hali.JPG
    BT Yeni Hali.JPG
    84.2 KB · Görüntüleme: 1,215
g.cetin.66' Alıntı:
amdturion' Alıntı:

sen karacaömere (köy) mi geldin hocam ulubey merkezden
yok hocam ben ünye'de köyden merkeze geldim.

amdturion' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
benim tayin toki'ye çıktı. ünye'de oturacaksanız eski okulum daha yakın ve bilgisayar sınıfı 2007'de kurulmuş.

Bu Çaybaşındaki okulun BT sinin resmi değil mi hocam? Evet Ünye de oturmayı planlıyorum. Öncelik Ünye imam hatip ortaokulu olacak. Ama ondan sonra nereyi yazsam karar veremiyorum. Ünye de halk eğitim de var ama kararsızlık işte. :?

ozkansedef' Alıntı:
amdturion' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:

Bu Çaybaşındaki okulun BT sinin resmi değil mi hocam? Evet Ünye de oturmayı planlıyorum. Öncelik Ünye imam hatip ortaokulu olacak. Ama ondan sonra nereyi yazsam karar veremiyorum. Ünye de halk eğitim de var ama kararsızlık işte. :?
bu sınıf benim sınıfımdı fotoğrafı da ben çektim :)
halk eğitimi açarlar mı bilmiyorum. il içine açmadılar. galiba norm fazlaları için görevlendirme yapıyorlarmış. o yüzden de boş tutuyorlarmış...

Arkadaşlar merhaba, Ordu merkezde görev yapan bilişim öğretmenimiz varsa cevap yazabilir mi? Birkaç sorum olacaktı, teşekkürler

Geri