Orbit (SİTELERDEN VİDEO,MP3,... İNDİRMEK ÇOK KOLAY)

Kodla Büyü
Programı buraya yüklüyorum, indirebilirsiniz.

Arkadaşlar ben uzun süre FlashGet kullandım, bir ara Getright denedim, yine uzun bir süre de DAP (Download Accelerator Plus) kullandım. Hepsinin güzel yanları var ama Flashget'de daha az olmak üzere sorunlar yaşadım.

Şimdi ise Orbit kullanıyorum ve çok memnunum. Türkçe desteği var. En çok hoşuma giden özelliği de içinde yerleşik gelen Grab eklentisi. Grap ile sadece youtube değil birçok siteden (şu ana kadar denediğim sitelerin hepsinde çalıştı) video, resim, müzik, swf, ... gibi birçok eklentiyi indirebiliyorsunuz.

Ekli dosyalar

• Orbit 2.2.1.rar
    2 MB · Görüntüleme: 2,482
Grab nasıl kullanılır???

Önce Orbit'i sonra Orbit simgesi üzerinde sağ tuşa tıklayarak Grab'ı açıyoruz
Siteyi açmadan önce Grab çalıştırılmalıdır.

Örneğin video indireceksen videoyu izleyecekmiş gibi çalıştır (play) düğmesine basıyorsun, bastığın anda zaten Grab listesine o video hemen eklenecektir. (videonun sitede yüklenmesini beklemene gerek yok, siteyi artık kapatabilirsin.) Sonra Grab listesinden o dosyayı seçip indir demeniz yeterli.

paylaşım için teşekkürler hocam
bende flashget kullanıyorum
bide orbit'i deneyelim

hocam programı indirdim ama 1 error hatası veriyor. Buna rağmen yükledim.
fakat program nasıl türkçeleştiriliyor. Grabı tıklattığımda bir şey olmuyor.
Açıklayıcı bir bilgi verebilirsen sevinirim.
Teşekkürler...

açıklamanızda gösterdiğiniz gibi bir ekrana raslamadım. Acaba errordan kaynaklı olabilirmi?
2 defa indirdim ama aynı hatayı veriyor.

Ben indirdim kullandım arkadaşlar hiçbir hata ile karşılaşmadım. Dil seçeneği de View menüsünde Language sekmesinden ayarlanıyor. Dili Türkçe yaptıktan sonra Ayarlar menüsünde Grab++ tıklayın. Sonra istediğiniz siteyi açın. Orda bulunan müzik,video,flash dosyalarını bulup gösteriyor ve istediğinizi indirmenize imkan sağlıyor. Gayet kullanışlı.
Teşekkürler neogulnawaz

okuldaki bağlantım arada kopuyor ve indirdiğim şey bazen sona kadar geldiği halde tam inmeden kapanıyor. getright ın kaldığı yerden indirmeye devam ettiğini duydum orbit de öyle mi acaba çünkü orbit yüklü bilg. da getright ı da yükledim ama trial bi türlü bulamadım serialini

Geri