optik okuma programı

Kodla Büyü
Arkadaşlar veritabanından kontrol ettim , bu kişi kimseye mesaj felan yollamamış amacı nedir bilemyiorum bir şekilde bizi zor durumdamı bırakacak emin değilim. ama optik okuyu hakkında bildiğimi söyleyim

Optikos 450 tl
ben testmaker satın aldım 100 tl işinizi görür. Hem sınav hazırlayın hem optik form okutun ..Gayet memnunum..

yav arkadaşlar yukardaki Ghost'un mesajını okumuyormusunuz. otomatiğe takmışlar banada banada :lol:

ghost' Alıntı:
Arkadaşlar veritabanından kontrol ettim , bu kişi kimseye mesaj felan yollamamış amacı nedir bilemyiorum bir şekilde bizi zor durumdamı bırakacak emin değilim. ama optik okuyu hakkında bildiğimi söyleyim

Optikos 450 tl
ben testmaker satın aldım 100 tl işinizi görür. Hem sınav hazırlayın hem optik form okutun ..Gayet memnunum..

Arkadaşlar hala mail adresi yazıyorsunuz. LÜTFEN ya..

GHOST aslında sanırım Bunlara Müstehak. YORMA KENDİNİ BOŞVER.

Derler ya KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZMIŞ

Dayanmadım bende isteyeceğim :)) ya arkadaşlar eminimiki bir arkadaşımız alsa buradan verecektir (en azındna ben öyle düşnüüyorum ben olsam verirdim.) bence istemeyin sayfalarca mesaj yazılmış ama eline ilaç geçen yok :)) biraz beklerseniz ben bir ilaç yazarım :))

Arkadaşlar bende programın müşteri numarası ve şifre var ama anahtar uymadığı için olmadı

nasıl uydururuz bu programa _? patchler c r a c k ler işe yaramadı boşuna kasmayın çok denedim

yukarıdaki arkadaş ben yazarım demiş nasıl yazacak acaba?

Müşteri nosu bende atıyorum 155 yazınca anahtar değişiyor ama bu müşteri nosunu aldığım yerdeki anahtar yazmıyor

doğal olarak şifrede uymuyor anahtarda elle yazılmıyor resimde 4F 5A 77 54 76 5A 75 30 6B 43 46 64 yazıyorya

155 yazınca müşteri nosuna 4F 4E 77 55 6C 46 6B 2F 76 4E 59 61 oluyor ama şifreyi aldığım yerde atıyorum 4F 4E 77 55 6C 4E 3C 2F 76 4B 48 4D

Yazıyor

4852Adsiz.png

Geri