Optik Okuma Programı Android ve İOS için ÜCRETSİZ

Kodla Büyü
Tam atıyorduk ki yakuphan hocam erken davranmış.. Gerçi devamını getiremedim. Şöyle bir resimli anlatım veya video fena olmazdı:)

18 kişinin indirmesi ilginç geldi böyle bir program için. girişte şifrede istiyor. fake gibi geldi bana.....

18 kişinin indirmesi ilginç geldi böyle bir program için. girişte şifrede istiyor. fake olmasın

Bu programın http://get.quickkeyapp.com/ sitesinde şu an sadece IPhone için olan uygulaması var. Sitesindeki videoyu incelerseniz çok başarılı olduğu söylenebilir.
google play'deki 30 martta eklenmiş görülüyor. Eğer uygulama gerçekten verdiğim adresteki firmanınsa çok işe yarayacaktır. Akıllı telefonum olmadığı için deneyemedim ama deneyip de deneyimlerini bir arkadaş anlatırsa seviniriz.

Ben yazılılarda optik formu kendim yapıp kullanıyordum zaten. Delikli kağıdım var. Kendim hazırlamıştım. Ama bu programın bi avantajı yok. Sonuçta her sorunun yanına doğru yanlış + - bir şeyler yazmak gerekecek. Bu program sadecediğer derste öğrencilere sonuçları okuyabilmek için. E bu yüzden kullanacaksam kullanmam ekstra yük benim için sanırım. Var mı avantajı başka sizce? Ha programı kurdum (Android), photoshopta optik kağıdı küçültüp çıktı alıp deneyecektim ama vazgeçtim.

yakuphan' Alıntı:
Bu programın http://get.quickkeyapp.com/ sitesinde şu an sadece IPhone için olan uygulaması var. Sitesindeki videoyu incelerseniz çok başarılı olduğu söylenebilir.
google play'deki 30 martta eklenmiş görülüyor. Eğer uygulama gerçekten verdiğim adresteki firmanınsa çok işe yarayacaktır. Akıllı telefonum olmadığı için deneyemedim ama deneyip de deneyimlerini bir arkadaş anlatırsa seviniriz.

Yakup hocam, ben cevap kağıtlarının çıktılarını aldım geldim. Az sonra Fatih Güncelleme Eğitiminin sınavını yapıcam kendime. Sonrasında testi uygular bilgilendiririm :) Android uygulaması var, indirdim kurdum, Web arayüzünden de(PC ile) yapabileceğiniz işlem ve istatistikler var. Yıllık lisans ücreti de beleş bence; 30 dolardı sanırım. Aylık verirseniz 5 dolar. Bakalım ücretsiz ve ücretli fonksiyonlar neler :)

An itibariyle en azından Android 5.0.1 için hüsrana uğradığımı söylemeliyim. Çünkü hazırladığım test/çözüm listesinden seçim yapamıyorum, yapamadığım için de taramaya başlayamıyor. Ancak programın ilk açılışındaki tutorial ekranında yer alan tarama ve kalibrasyon kısmı açılıyor; sorun yok. Sanırım tüm android versiyonlarına uyum için bir süre daha bekleyeceğiz. BETA Tester oldum. Android 4.4.2 ve 4.4.4.'de deneyip tekrar yazacağım :)

EKLEME ve MUTLU SON :)

Konuda geçen programı; yani Quick Key'i maalesef telefonumda(HTC One M8) kullanamadım.
Çünkü tarama ekranına geldiğimde kameramı açmadı. Ancak Android 5.0.1 sürümümle ilgili olabileceğini düşünüyorum. Beta Forumu sayfasındaki tartışmalar genellikle 4.4.2 üzerine. Patentli bir tarama sistemi olduğu konusunda reklam yapmış geliştirici, güncellemeler gelecektir...

4.4.2 ya da 4.4.4 yüklü bir cihazda deneme imkanı bulana kadar kendi telefonum için başka bir arayışa girdim ve Zipgrade adlı programı buldum. Farklı soru sayısı seçenekleri var. Köşelerde hizalamanız gereken 4 nokta var ve hizalama tamamlanınca çok hızlı okuyor. Ben denedim, sonuç gayet başarılı. 100 kağıda kadar tüm fonksiyonlarıyla kullanabiliyorsunuz. Android ve IOS desteği var. Fiyatı YILLIK 7 DOLAR !!!

Sadece; bu konuda yapılmış alternatif programlara ulaşmak için hangi anahtar kelimeleri kullanmak lazım; bu biraz delirtti beni. Farklı kağıtlarda deneyerek test sınavlarında kullanmayı düşünüyorum.

Cevap kağıdı Formlarına buradan ulaşabilir ve aşağıdaki eklentilerde program kullanımını görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    347.8 KB · Görüntüleme: 11,832
  • 2.png
    2.png
    443.1 KB · Görüntüleme: 11,832
Samsung S III Android 4.3 tarama ekranı geldiğinde kameramı açmadı. Olmadı bende :?

Geri