openoffice impress fon müziği sorunu

Kodla Büyü

rukidu

Aktif Üye
slm arkadaşlar openoffice'te bi sunu hazırladım ama eklediğim müziği bütün slaytlarda çalamıyorum. müzik eklediğim slayt bittiği anda müzik de duruyor. saatlerdir uğraşıyorum ama bi türlü bulamadım. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. herkese kolay gelsin.
(alışmıştık powerpoint'e ne güzel ne gerekirse hemen yapıyoduk nerden çıktı şimdi bu.. :))

ben de onu diyorum nerden çıktı. ama çıkarmışlar işte bi değişiklik yapıp kurıyım dedim ama böle bi sorunla karşılaştım. bu arada sürüm 2.2

Herhangi bir slaytta görevler geçişi değiştir sekmesini seçip ( Slayt Geçişi ) ses olarak kullanacağınız ses dosyasını seçin. Diğer slytlarda ses yok ise sunu sonuna kadar seçtiğiniz müzik kesintiye uğramaksızın çalmaktadır.

Burada söylenenleri yapınca müzik kesintisiz devam ediyor.

Oradaki OpenOffice sürümü 2.3.1
Bendeki OpenOffice 2.3.0

Kaynak:http://forum.openoffice.org.tr/index.php?topic=374.0

ax4' Alıntı:
Herhangi bir slaytta görevler geçişi değiştir sekmesini seçip ( Slayt Geçişi ) ses olarak kullanacağınız ses dosyasını seçin. Diğer slytlarda ses yok ise sunu sonuna kadar seçtiğiniz müzik kesintiye uğramaksızın çalmaktadır.

Burada söylenenleri yapınca müzik kesintisiz devam ediyor.

Oradaki OpenOffice sürümü 2.3.1
Bendeki OpenOffice 2.3.0

Kaynak:http://forum.openoffice.org.tr/index.php?topic=374.0
evet bunu bende görmüştüm denedim ama maalesef bu da işe yaramadı. yazılanları aynen uygulamama rağmen ikinci slayta geçtiği anda ses kesiliyor. :(

Ben denedim gayet güzel çalışıyor.

Burada ses ekle menüsünden eklemene gerek yok. Salyt geç,işi ver yeter
Sonraki sese kadar dön işaretini kaldırırsan da devam ediyor.

bende mi sorun var yoksa programdamı çözemedim çünkü hala olmuyor. sanırım en güzeli kaldırıp baştan kurmak. ilginize teşekkür ederim. herkese kolay gelsin.

galiba benim bilgisayarda bi sorun var. netten bi sunu indirip denedim ondada ayarlamalar yukarıdaki anlatılanlar gibi ve başka bilgisayarda bi sorun olmamasına karşın benim bilgiisayarda ses çalmıyo.

Geri