opel corsa 2007 sizce nasıl?

Kodla Büyü
Bu fiyata dizel, boyasiz almanız mümkün. Fiyat çok abartı. Genel olarak iyi bir araç.

Az daha ekle 2010 dizel verelim hocam :)

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kendir_li' Alıntı:
Bu fiyata dizel, boyasiz almanız mümkün. Fiyat çok abartı. Genel olarak iyi bir araç.
dizel düşünmüyorum benzinli fiyat olarak nedir peki bu araçların piyasası bilginiz varmı?

omd' Alıntı:
Az daha ekle 2010 dizel verelim hocam :)

:) dizel düşünmüyorum hocam teşekkürler aracın kullanımı falan nasıl acemiyim ben ilk arabam olacak sizce nasıl bu araç? toplamda 1600 gibi hasar kaydı var ama ufak şeyler. değişen yok araçta

Hocam bu paraları verdikten sonra dizel alırsınız demek istedim. Bu aracin 2012 2013 te sıfırı 29000 30000 bine alınabiliyordu. Tamam piyasa arttı ama el insaf.
Hocamda demis bak az daha koy 2010 dizel verelim diye. Tertemiz arac olur, garaj arabasi olur oda değil.

Bende dizel var. Genel olarak mennunum biraz ses sorunu var. Yol tutuşu felan güzel. Sorun olarak bende egr arizasi ve turbo ses yapma arızası verdi. Bakımları dizel icin yilda 250 gibi tutuyor.

Dizel pek bir heybetli bağırıyor ama çok sorun edilecek birşey değil bence. Corsa ilk kez araba kullanacak acemiler için en uygun arabalardan bence. Seri, manevra kabiliyeti yüksek. Durması kalkması kolay bir araç

Piyasa ortalaması üzerinden pazarlık ederiz hocam. Bu aralar fiyatlar duyduğu yerde yükseliyor malum.

Geri