Opel Astra Classic 3 sedan

Kodla Büyü

ozcanikli

Süper Üye
Süper Üye
selam arkadaşlar 30-38 bin lira arası araç almayı düşünüyorum.
Opel astra classic 3 sedan kasalar hoşuma gidiyor. 2 tane araç buldum.iki araçta opel astra sedan
2011 Model Benzinli 20000km'de Renk Füme Fiyat 35. 500 tl
2010 Model Dizel 35.000km de renk füme fiyat 37.500tl

Bu rakamlara bu araç fiyatları nasıl? yüksek mi ? Tavsiye edeceğiniz bu rakamlara başka araçlar varmı?
acil cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam bende opel kullanıcısıyım. Geçen hafta abim için ist.dan sıfırını (sedan essentia) 37400 aldık. Hız sabitleyici, dört cam otomatiği, far sensörü, yağmur sensörü, geri vites uyarı... vs lazım herşey var. Bence o kadar çıkmışken sıfırına bişey kalmamış :)

classic 3 kasa aldınız değil mi?

dizel secenek için fiyat nasıl?

sizce kaça alırsak uygun fiyata almış oluruz

benzinli alacaksanız bayiler sıfırını 39a rahat rahat bırakıyor zaten. o paralara çıktıktan sonra bence sıfırı tercih edilebilir.

dizel için fikri olan kimse yok mu dizel
2010 model 35000 km de ne olur
fiyat fikriniz nedir?

full modeli olursa dizel için fiyat fena değil. Km az çünkü.
düşük özellikli versiyon için pazarlık yapabilirsin.
benzinli pahalı sıfırı tercih edilir.
bayramdan iki gün önce classic III hb aldım otomatik 36000 TL. memnunum. Opel güzel araba bence, tabi zevk meselesi.

hocam sizde yüksek almamış mısınız?
astra hb classic 3 33.700 tl sıfırını satıyorlar.
siz neden 36.000 aldınız ki

111. yıl modelleri 2010 model araçlarda geçerli mi?

111. yıl olup olmadığını nerden anlayabiliriz.

2011 model Opel Astra sedan 111.yıl serisi vardı bende geçen yıl şu zamanlar.arabamı 18 bin km de sattım.Anlamak için logosuna bakacaksın.111.yıl yazacak ön çamurlukların üzerinde.Arabayı 38,500 e satmıştım.araba güzel ama ağır kalıyor ilk viteslerde,yakıtı da az falan değil.dizele 1300 motor az.

ne paralar var hocam sizlerde :++: ....

bi an aynı banşta değiliz sandım.. araba alma ev al hocam...

ozcanikli' Alıntı:
selam arkadaşlar 30-38 bin lira arası araç almayı düşünüyorum.
Opel astra classic 3 sedan kasalar hoşuma gidiyor. 2 tane araç buldum.iki araçta opel astra sedan
2011 Model Benzinli 20000km'de Renk Füme Fiyat 35. 500 tl
2010 Model Dizel 35.000km de renk füme fiyat 37.500tl

Bu rakamlara bu araç fiyatları nasıl? yüksek mi ? Tavsiye edeceğiniz bu rakamlara başka araçlar varmı?
acil cevaplarınızı bekliyorum.

hocam sıfır fiyatarı kampanya nedeniyle zaten düştü, bu fiyatlar bu araçlar için kampanya olmasa evet iyiydi fakat şu an zaten kampanyadalar, ayrıca opel yetkili satıcılarının bir kaç tanesinden fiyat al derim, çünkü arkadaşaım sıfır hyundai i30 alacaktı, balıkesirde 60000 lira dediler, istanbul ile görüştü 56000 liraya aldı aynı aracı. istanbul, izmir gibi büyük şehirlere uaşma şansın varsa bir kaç adet yetkili satıcı olduğundan rekabet nedeniyle liste fiyatları üzerinden bile indirim yapıyorlar. aklında bulunsun derim, ayrıca baktığın kasalar bu sene son, 2013 itibari ile çıkmayacak. bir opel hayranı olarak şunu söyemeliyim, dizel alacaksan opelden uzak durmanda fayda var, bunu bana söyleyen opelde çalışan arkadaşım.

Geri