Opel Astra-Aldım Sonunda Allahım Utandırmasın......

Kodla Büyü

ozgurgitarim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar....

arabamı aldım....astra...gl...

ve bugun istanbulun o iğrenç trafiğine merhaba dedim....

ümraniyeden gaziye tam 3 saatte geldim...

büyük bir sinir harbi ; stres ; yağmur ; ramazana yetişme telaşı herkeste....

61000 km de...2000 model.....immobilizier ; klima ; alarm ; 4 cam otomatik ; merkezi kilit ; elektrikli aynalar ;

tüplü ; ruhsata işli ; 2012 ye kadar muayenesi yapılmış ; hatcback ; çift hava yastığı ; kazasız ; sorunsuz ; orjinal bir araba aldım......

--------------------------------------------------------
arkadaşlar....

istanbul avrupa yakasındayım...
bildiğiniz ; tanıdığınız ; bir yakınınız ;arkadaşınız ;

akrabanız ; eşiniz dostunuz ; amcanız ; yengeniz ; yeğeniniz .....

satıyorsa ; bir astra ; ki hastalığımdır kendisi ......

talibim....
referansınıza güvendiğim.....

99-2000-01 olabilir.....
hatcback tercihimdir...(sedan da alabilirim)
100.000 km ve altı (zor diyeceksiniz ama) tercihimdir...

arkadaşlar ; bu arabadan oldukça fazla baktım ; satan da çok ; ama açıkçası güvenemiyorum.....

yorumlarınızı bekliyorum.....

Ekli dosyalar

• 16590939fg3.jpg
    16590939fg3.jpg
    26.4 KB · Görüntüleme: 1,132
Re: Opel Astra-Önerilerinizi Bekliyorum...

Arkadaşım aradığın modelde yüzbin altı nasıl olur bilmem.Ben 2003 model sedan enjoy modelini aldım bir ay önce çok memmunum.Aldığım araç 96 bindeydi.19.400 'e aldım .Astra kaliteli araba .İnşallah bulursun.

tercihim 100.000 altı olması yönünde zaten....

temiz olursa ; tabi ki diğer km lere de bakarım....

zaten isteklerime bakılırsa istediğim gibi bi astra bulmak zor....

mesela siyah ; metalik boya ; abs ; isterdim...

ama dedim ya ; temiz olursa ; astra olursa ; almayı düşünüyorum....

arkadaşım ben 40 gün önce aldım astra sedan 99 model. 160,000 km. müthiş kesinlikle fikrinden cayma

hocam ;

astradan caymayı düşünmüyorum zaten....

dedim ya hastalık gibi bi şey ; astra....

bu arada kaça aldın arabayı?

gerçi ben bunları yazıyorum ya ;

16 isteyecek adam 17 ister....

hele bi de siyahsa ; metalikse ; 16 demez 20 der :)

bi de abs ; hava yastığı varsa 25 ; sonra esp varsa 30......

süppper temizse de ; 28.5 ister....
şaka bir yana ;

neyse ; zor zaten bulmak :)

Alan arkadaşlara hayırlı olsun...

Allah da alacaklara hayırlısından istediği bir araba verir inşallah....

iki hava yastığı abs sıralı tüp ve bir yıllık kasko vardı belki biraz pahalı gibi ama değer hocam inşallah sende kafana göre en iyisini bulursun. ama ford fiesta istiyorsan çok temiz bitane var ben 4 gün beklese idim onu alacaktım. 2005 veya 2006 model olması lazım 55.000 km süper bi araç mavinin bi tonunda ama tam tarif edemiyorum içi döşemeler falan süper zaten bi bayan kullanıyormuş şimdi akrabamda bana nasip olmadı araç ama istersen iletişime geçirebilirim

kesinlikle guzel bir arac astra bende arkadaslara katılıyorum.
insallah aradıgını bulursun hocam en yakın zamanda.

Hocam Astra gerçekten süper. Özellikle hatchback olanları, rüzgarlıkla falan çok tatlı duruyo. İnşallah istediğin gibi bişey bulursun.

130.000 km de astra cd sedan şehir içi yakıtı 230-250 arası şehir dışı klima ile 180 civarı 1600 motor 4 hava yastığı orjinal çelik jant sis farı abs klima isofix 4 cam elektrikli ısıtmalı elektirikli aynalar yükseklik derinlik ayarlı direksiyon yükselik ayarlı sürücü koltuğu kapı içi çelik barlar yol bilgisayarı(arabada çok fazla sensör var ne arızası yada ihtiyacı var yazıyo) beyaz renk içi kadife döşeme ve ilk günkü gibi duruyor leke bile yok çok temiz trigeri değişti lastikler iyi 2011 e kadar muayenesi var 1 ay önce yaptırdım araç 2000 model olmasına rağmen 15 dk da muayeneden çıktı satmayı düşünüyorum audi a4 alcam fiyatı 18250 kayseride araç

km fazla takılma derim. ben sıfır aldım 8 ay önce araba 12000 km oldu. bunun 7200 km si şehirlerarası 16-17 saatlik yolculuklar. uzun yolda yapmışsa km yi mesele değil.
çok kısa km lerde kullanılmışsa ve dolayısıyla km si azsa ağır şartlarda çalışmış sayılıyor.
aracı çalıştırıp en az 7-8 km gitmesi lazım ki normal çalışmış sayılsın.
değişenine boyasına şasesine vs dikkat et yeter bence.
sonuçta kayınpederin 73 renosu heryere giderken ben giremiyorum :-(
keşke eski alsaydım diyorum.

Sevgili hocam öncelikle hayırlı olsun derim..ben de 9 yıldır astra kullanıcısıyım..ve hastasıyım sayılır..2000 model gözüm gibi baktıgım astramı (cd fuull beyaz hb 80.000km de civatası dahil orjinaldir aracımın bütün bakımları servisinde zamanında yapılmıştır 4 lastiğinide yeni mıchelin ferformans lastiği ile değiştirdim) allah bagışlarsa( 2 . çocugum oldu) eşyaları malesef sığdıramıyorum artık satmayı düşünüyorum..isityorum ki benim gibi kullanıcı bi arkadaş alsın ve severek binsin.. ben aydında öğretmenim sizin içinde uygunsa tlf. görüşerek diğer konuları konuşabiliriz..

Hocam hayırlı olsun güle güle kullan modeline göre kilometresi oldukça az, belli ki araba fazla kullanılmamış.

vay özgür hayırlı olsun...

Eğer araba resimdeki ise çok hoş...Bence en güzel renk..Ne kir gösterir ne de çizik..Hayırlı olsun...

Arkadaşım hayırlısı olsun. Darısı bana. 14.000 e kadar araç bakıyorum ancak bulamadım ne yazıkki. Eğer tanıdğında temiz araç olan varsa mesaj atarsa memnun olurum...

Hayırlı olsun Özgür Hocam. Darısı hayırlısıyla başımıza.

sağolun arkadaşlar....

araba resimdeki gibi fatih.....aldık ; hayırlısıyla binmek nasip olur inşallah.....

arkadaşlar....

bu konudan sonra beni bir kaç kişi aradı.....

bi tane astra hatcback-cd var...arkadaş öğretmen....2000 model....80 binde....

arkadaşta benim gibi ilk sahibinden satmak istiyor...çok temiz olduğunu söylüyor...

civatasına kadar orjinal dedi....

bağlantı kurmak isteyen olursa ; telefonunu verebilirim ; kendisiyle konuştuktan sonra.....

hocam öncelikle aracın hayırlı olsun ..sana araba bulunmuş var mı bana da şöyle 20000tl ye kadar temiz astra.arkadaşlar haberiniz olsun.1 aydır arıyorum ama henüz bulamadım.gene en iyisi astra... sağlam ,ikinci eli kuvvetli,ekonomik vs vs. memur arabası işte :)

Geri