ONLİNE SINAV SİSTEMİ SCRİPTİ

Kodla Büyü

formyfriends

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli arkadaşlar online sınav sistemi geliştirdim. İnceleyip mesaj atarsanız sevinirim. İlgilenenlere teknik özellikleri anlatılacaktır. Minik ücrete satışını yapacağım. Firefox, Chorme, Opera ve Safari ile açarsanız daha net görürsünüz. İnternet Explorer de de sorunsuzdur ama bir yerde ince ayar gerekli.
http://www.sinavol.gen.tr
Lütfen üye olun pişman olmazsınız. Beklentilerinizi karşılayacağını inanıyorum. Daha da iddalı bişeyler yazacaktım ama yazmayayım şimdi. Sizlerden yorum bekliyorum. Lütfen mesaj atanız.
Arkadaşlar bu sistem gibi başka bir yerde gören duyan olduğunu sanmıyorum. Site için ahım şahım bir yazılım tema demiyorum, sadece online sınav sayfam için konuşuyorum. Tekrar söylüyorum lütfen 15 saniyenizi ayırıp üye olun, sınav sayfama bir bakın.
Zaman her an karşınızda duruyor.
Zaman biterse cevaplar kilitlenir.
Sorular hangi -amaca hizmet ediyorsa tek tek soru gelip çözme sistemleri- gibi değildir. Fasikül olarak gelir. Türkiye de tüm sınavlar böyledir.
En alttan sayfa değişir.
Radio düğmesi yoktur, checkbox vardır. İşaretlemeden sonra ister boş bırakır ister değişir. Radio düğmesinde bu imkansızdır ya da ekstra radio düğmesi açarlar.
Optik form mantığı vardır. Hangi sorusu boş adam tek tek aramaz. Formdan bakar bulur.
Hangi sayfayı çözüyorsanız sayfa no 3/4 olarak görünür.
Daha fazlası da var ama şuan için bunları yazabildim.
Yorumlarınıza değer veriyorum, lütfen üye olup 15 saniyenizi sistem eksiklerine yorum yapmanızı bekliyorum.
Saygılar ...
Ali Emre

Ekli dosyalar

• bb.png
    bb.png
    73.9 KB · Görüntüleme: 1,145
Sorular hangi -amaca hizmet ediyorsa tek tek soru gelip çözme sistemleri- gibi değildir. Fasikül olarak gelir. Türkiye de tüm sınavlar böyledir.
hardware.gif

hardware.gif

Geri