Önerebileceğiniz Vantilatör var mı?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Vantilatör alacağım ama karar veremedim sağlam gürültüsüz ve serinleyebileceğimiz bir cihaz arıyorum. İyon özellikli kule tipi filan modeller var bunlar nasıl acaba,sizin önerdiğiniz bir model var mı?

Klima alamam ev benim değil montaj ile filan uğraşmak istemiyorum.Bu sebeple vantilatör almak istiyorum. Şimdiden tşkler.

Re: Ynt: Önerebileceğiniz Vantilatör var mı?

hasari' Alıntı:
Vantilatör alacağım ama karar veremedim sağlam gürültüsüz ve serinleyebileceğimiz bir cihaz arıyorum. İyon özellikli kule tipi filan modeller var bunlar nasıl acaba,sizin önerdiğiniz bir model var mı?

Klima alamam ev benim değil montaj ile filan uğraşmak istemiyorum.Bu sebeple vantilatör almak istiyorum. Şimdiden tşkler.
Kule tiplerinin iyi sogutanini gormedim ben hocam klima almayacaksan en iyisi Vantilatör en ucuz olani al gitsin
A101 e mi ne rubenis gelmisti 35 tl ye durur mu bilmem

aynen bende almıştım öyle dandik bişey sky world sanırım 1 yazı çıkarmadı sağlam bişey almak lazım....

geçen yıl koçtaş'tan almıştık. saat gibi çalışıyor. hem de sessiz. şimdi gittim markası ne diye. ama yazmıyor.
model no'sunu vereyim. ft30-shcy.
ücreti de 30TL civarı bi şeydi.

A101 veya bimden alınan Vantilatörler ayakta zor duruyo uzak durun bence. En güzeli ufo almak sanırım su bölmesine dolaptan soğuk su konulunca serin hava veriyormus diyolar ama bilemiyorum kullanan var mi?

Hocam biz klima kullanamıyoruz. evdekileri ve beni rahatsız ediyor. o yüzden vantilatör kullanıyorum.
Ben ufo kullanıyorum. su ile çalıştığı zaman bayağı bir serinlik veriyor. uzaktan kumandasıda var. tavsiye ederim. :+1:

koçtaş dan rubenis almıştım
su an sıkıntısız çalışıyor ama bene biraz sesli çalışıyor gibime geliyor.

Benim cihaz 2 sn çalışmadı çalışması ile yanması bir oldu yarın iade etmeye çalışacağım bakalım. :sleep:

Re: Ynt: Önerebileceğiniz Vantilatör var mı?

hasari' Alıntı:
Benim cihaz 2 sn çalışmadı çalışması ile yanması bir oldu yarın iade etmeye çalışacağım bakalım. :sleep:
Hocam sende de iyi şans varmış :)

İade edip kutusunda yeni bir ürün aldım denedikten sonra tekrar yorumlarım.

lYMo6k.jpg

star fan retro vantilator
oQbLR2.jpg

1P89Rp.jpg

zodiac' Alıntı:
hasari' Alıntı:

hocam yenisi geldi mi kullandınız mı?
Ertesi gün gidip iade edip yenisini aldım. Şuan kullanıyorum.
Vantilatör güzel sessiz çalışıyor buhar üflemesi hafif bir serinlik veriyor ama klima gibi düşünmeyin aynı etkiyi vermesi mümkün değil. Eğer ev sizinse paranız varsa klima alın ama sağlık açısından bunlar daha sağlıklı. Su haznesine sürekli kullanımlarda su eklemeniz gerekiyor (1 veya 2 günde bir ) deposu var bu depoyu söküp musluktan su doldurup tekrar yerine takıyorsunuz zor değil kullanımı son derece kolay. Uzaktan kumandası güzel yerinden kontrol edebiliyorsunuz. Bu cihazda beğenmediğim kusur tekerlekleri, tekerlekleri sabitlenmiyor sürekli çıkıyor ben ince bir naylon ile sarıp yerlerine sabitledim dün tekrar çıkınca takayım derken yuvasını kırdım. Gene yerine taktım ama verim alacağımı sanmıyorum tekerlekleri çıkarmayı düşünüyorum. Tekerleğin güzel tarafı yerinde hareket ettirmenin kolaylaşması yoksa tekerler biraz gereksiz onları sökersem kafam rahatlar. :D

Negatif iyon yüklemesi gibi özellikleri var bunlarsa sağlık açısından iyi fakat kısa sürekli etkisi hissedilmez. Tipi bana göre biraz kaba gibi onun dışında güzel amacına hizmet eden bir araç. Bunun dışında sormak istediğin bir şey varsa cevaplayabilirim.

hasari' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
hasari' Alıntı:

hocam yenisi geldi mi kullandınız mı?
Ertesi gün gidip iade edip yenisini aldım. Şuan kullanıyorum.
Vantilatör güzel sessiz çalışıyor buhar üflemesi hafif bir serinlik veriyor ama klima gibi düşünmeyin aynı etkiyi vermesi mümkün değil. Eğer ev sizinse paranız varsa klima alın ama sağlık açısından bunlar daha sağlıklı. Su haznesine sürekli kullanımlarda su eklemeniz gerekiyor (1 veya 2 günde bir ) deposu var bu depoyu söküp musluktan su doldurup tekrar yerine takıyorsunuz zor değil kullanımı son derece kolay. Uzaktan kumandası güzel yerinden kontrol edebiliyorsunuz. Bu cihazda beğenmediğim kusur tekerlekleri, tekerlekleri sabitlenmiyor sürekli çıkıyor ben ince bir naylon ile sarıp yerlerine sabitledim dün tekrar çıkınca takayım derken yuvasını kırdım. Gene yerine taktım ama verim alacağımı sanmıyorum tekerlekleri çıkarmayı düşünüyorum. Tekerleğin güzel tarafı yerinde hareket ettirmenin kolaylaşması yoksa tekerler biraz gereksiz onları sökersem kafam rahatlar. :D

Negatif iyon yüklemesi gibi özellikleri var bunlarsa sağlık açısından iyi fakat kısa sürekli etkisi hissedilmez. Tipi bana göre biraz kaba gibi onun dışında güzel amacına hizmet eden bir araç. Bunun dışında sormak istediğin bir şey varsa cevaplayabilirim.

hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, geçen yıllarda böyle bir ürün almıştım hiç işime yaramamış ve iade etmiştim, odam küçük ailemle kendi evimizde kalıyoruz, klima almak daha mı mantıklı, klima daha sağlıklı değil mi? ve tavsiyeniz var mı?

Hocam bende böyle birşey almak istiyorum ama fiyatının 200 old. görmedim nette nerden aldınız ?

Geri