Önemli!!!!!! Virüs Uyarısı!....

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yeni gelen bir maili (ne kadar doğru ne kadar yanlış ona siz karar verin)
asıl haliyle sizlerle paylaşıyorum.

DİKKAT !!!!!

"Terörü Lanetliyoruz.Herkesi Birlik Olmaya Çağırıyoruz" konulu bir mail gelirse sakin açmayin . Çünkü içinde bulunan .pps(Powerpoint) sunusu olan mailde dosya açıldığı zaman tamamen zararsız ve milliyetçi gibi görünen bir Powerpoint sunusu eşliğinde sözde terör karşıtı resimler ve yazılar çıkıyor. En sonun da ise bunun pkk tarafından yapıldığını ve tamamen aldatmaca olduğunu içeren Türkiye karşıtı kürdistan yanlısı bir resimle(bölünmüş Türkiye ve kürdistan haritası) bütün sisteminizin çöktüğünü, bilgisayarınızdan bütün verilerin silindiğini söylüyor. Ve artık çok geç kaldınız bütün verileriniz siliniyor. Silinmeden önce de açıldığı ilk anda msn listenizdeki tüm arkadaşlarınıza maili yolluyor.

inşallah böyle bir durumla karşılaşmazsınız.........

response' Alıntı:
Hocam öncelikle teşekkür ediyorum. ancak bu tür mailler tamamen mail rehberi oluşturmaya çalışan şirketlerin oyunudur. kesinlikle kimseye bu tür mesajları yollamayın sonra millete reklam gönderip duruyorlar. İçinde virüs olduğu olcağı da şüpheli bu arada. konuyla ilgili link: http://www.bilgisayarbilisim.net/e_mail ... t6914.html

hocam uyarın için teşekkür ederim
bu tür mailleri kimseye göndermeme konusunda sana katılıyorum
ve göndermemeye de çalışıyorum

bu bilgiyide kimseye maille atmadım sadece burda paylaştım
paylaşılması gereken bir bilgi diye düşündüm
ve sizlerede maille arkadaşlarınıza yollayın da demedim
hatta söylemiş olayım "kimseye yollamayın"

8) 8)

Geri