önceden tablet alan öğretmene yeni tablet verilir mi?

Kodla Büyü

m.arslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar malumunuz öğretmenlere verilen yeni tablet e tab 5 lere diğer eski tablet verilen öğretmenlerin gözü düşüyor hiç tabletini aktivite etmemiş birine yada aktivite eden bir öğretmene yeni tablet vermemizin sakıncası var mı varsa nedir?

Yeni tablet verilmesi bence mümkün değil. Çünkü sistemde kayıtı varsa tekrar izin vermez diye düşünüyorum. Ebadan mümkün mü. Öğretmenlerin çoğu tableti çocuğu için alıyo. Bence gerek yok yenisine

TC Kimlik no ile üzerine kayıtlı oluyor hocam.. Eğer böyle birşey olmasaydı dediğiniz olurdu..
Peki bir soru da ben sorayım.. Geçen yıl kadromun olduğu okulda norm fazlası oldum.. Bu yıl o okula yine BTR olarak görevlendirildim.. Okula bu yıl 6 tane öğretmen tableti geldi.. Norm fazlası olmasaydım bunlardan birisi bana gönderilmişti.. Bunlardan birini alıp kendi üzerime aktivasyonunu yapsam olur mu? Bu arada kadromun olduğu okula daha yeni tahtalar kuruldu.Tablet dağıtımı olmadı..

"Daha önceden dağıtımı yapılan (öğretmen ve öğrencilere) Samsung ve Vestel marka tablet setleri yerine TAB 5 model tablet setleri dağıtılabilecektir."
diye bi açıklama yapmışlardı ilden...

Tablet yönetmeliğinde şöyle diyor.
Çalınma , Yanma , Sel doğal felaketlerle kullanlamayacak olan tabletlerin yerine yenileri verilir.Ayrıca 4 sene sonra öğretmen yeni bir tablet alabilir diyor. Ama siz eskiyi alıp yenisini verseniz kimsenin buna dur ne yaptın sen diyeceğini düşünmüyorum.Ama bana ters arkadaşlar öğretmenlerin isteği bitmez bir kere verdinizmi arkası kesilmez her sene yenisini ister.Ayrıca Ondan aldığınız eski tableti kim kullanmak isterki.Bizim dolapta 15 e yakın kullanılmış tablet var kimisinin kablosu ezilmiş kimisinin çerçevesi bir garip olmuş kılıfı yırtılmış. Öğrenci eğitim öğretim hayatını bitirmediği sürece tabletini geri almıyoruz.

Geri