ÖNCEDEN GİRİLEN İNTERNET SAYFALARINI BULMA

Kodla Büyü

sema10

Site Gezgini
Arkadaşlar bilgisayarda önceden hangi internet sayfalarına girildiğini nasıl görebiliriz?

Ctrl tuşuna elinizi basılı tutarak shift tuşana basın,ardından elinizi tuşlardan kaldırmadan H tuşuna basarsanız internet geçmişini görüntülerseniz.Tabi eğer ki geçmiş silinmemişse....

EslemSua' Alıntı:
"Esinin ya da cocugunun neler karistirdigini gormek, bilmek isteyenler " bransindan galiba arkadas :p
bt ogretmeni mi diye merak ettim ogrenci filan baya disardan kullanici var bu sekilde uyeleri tesbit edersek siliyoruz burasi donanim haber forumu degil

Başka bir branştan öğretmense, adamlar okulda bilgisayar öğretmenlerini rahat bırakmadıkları gibi BT öğretmenlerinin forum sitemizide bulup ordan bile soru sorduklarını düşünmeye başlayacağım. :puhaha:

turhank' Alıntı:
Başka bir branştan öğretmense, adamlar okulda bilgisayar öğretmenlerini rahat bırakmadıkları gibi BT öğretmenlerinin forum sitemizide bulup ordan bile soru sorduklarını düşünmeye başlayacağım. :puhaha:

ahhahaha. bugun zaten öğretmenin biri sorununu anlattı bende araştırır dönerim dedim. halbuki yalan. eve davet etti hatta dedim bu kesin sapık zuhahahaha.
ben bu branstan dolayı contayı sıyırdım idare edin beni :p

Geri