Önayazılım SPA Randevu Rezervasyon yazılımı!!!

Kodla Büyü
SPA Masaüstü Randevu Yönetim Sistemi, Öna Yazılım tarafından hazırlanmış bir yazılımdır. Kullanımı oldukça basit olup bir o kadarda etkili sonuçlar vermesi sayesinde siz müşterilerimize aşırı kolaylık sağlamaktadır.

- Yazılım içerisinde bulunan özellikler, işletmenizin yönetimini bir hayli kolaylaştıracaktır.
- Randevu Yönetim Sistemi ile kasaya gireni takip edebilir ve silebilirsiniz.
- Randevu Yönetim Sistemi ile işletmenizin seans saatlerini ekleyebilir ve silebilirsiniz.
- Randevu Yönetim Sistemi ile saat takibi, müşteri takibi ile uğraşmayacaksınız, yazılımımız sayesinde kimin hangi saatte geldiğini görebileceksiniz.
- Extra sayesinde meşrubat, kuruyemiş gibi müşterinin isteklerini ekleyebilecek ve düzenleyebileceksiniz.
- İş yönetimi sayesinde çalışanlarınıza iş atayabilir, silebilir veya düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde çalışanlarınızda kendilerine atanan işi sistemlerinde görüp onaylayabilir.

Yaptığımız tüm projelerde tek bir amacı hedefledik. Müşteri memnuniyeti. Hep bu vasıf ile ilerledik. Yaptığımız ve yapmış olacağımız projelerde de bu vasıfla ilerleyeceğiz. Kullanımı kolay ve içinde her türlü işlevi barındıran projeler sunmaya devam edeceğiz.

jQZ00L.jpg

Geri