On Parmak Programı yenilendi

Kodla Büyü

Çapanoğlu66

Aktif Üye
Arkadaşlar 7.Basamağın ilk ünitesi için gerekli On Paramak Programı. Çok hoş bir program. Lazım olan arkdaşlar hatta elinde onparmak programı olanlar bile indirsin bir bakasın bence. Kolay Gelsin :!:

Dosya yenilendi virüs var diyen arkadaşlar tekrar deneyebilirlermi ben nod32 ile baktım bunda sorun yok.

Ekli dosyalar

• hotkey095.zip
    592.9 KB · Görüntüleme: 3,657
Re: On Parmak Programı

teşekkürler hocam ama pro çalışmadı bende. bi kontrol edermisiniz?

Hocam kontrol ettim tekrar ama çalışıyor. şimdi programı yükel dedikten sonra açtığınız kalsörün içine tekrar bir kalsör açılıyor ordan çalıştıracaksınız.klasörün içindeki hotkey çalıştırıdığınızda çalışıyor. Kolay Gelsin :!:

hocam teşekkürler..Ben lab a ekteki programı kuruyordum gecen yıl falan da . Hem q hem f . sizin paylaştığınız programın görselliği de güzel .

Kurmak isteyen ler olursa . içinde bi kaç tane kurulum dosyası vardır . Sadece setup yazanı çalıştırıp kurunuz.

Ekli dosyalar

• 10_Parmak.zip
    1 MB · Görüntüleme: 1,059

hocalarım ben de öğrenciler de sıkıldık bu onparmaktan..ben önümüzdeki haftadan itibaren 2. üniteye gececem.

ilk verilen dosyaya "avira antivir" virüs uyarısı verdi dikkat

bende okulda bu programı kullanıyorum. görsellik oldukça iyi egzersizleri de beğendim.

arkdaşlar programı tekrar yükeldim virüs olayı ortadan kalktı nod32 ile tarattım sorun yok.

bu program yeni değilki ben bunu 1-2 yıldır kullanıyordum bilgisayar sınıfında :D

hemen hemen tüm 10 parmak programlarını denedim. ve TypingMaster Pro programını seçtim
çünkü;
Ağ desteği olan ve öğretmen bilgisayarından öğrenci bilgisayarlarını yönlendirme desteği sunan
profesyonel olarak çok iyi istatistik tutarak kullanıcıyı yönlendirebilen
sade bir arayüz sunarak herkese hitap eden bir program.
Kötü tarafı türkçe desteğinin olmaması
bir katkı yapayım dedim ve %80 oranında türkçe çevirisini yaptım.%100 olunca yayımlayacağım inş. :)

Geri