Ömer Dinçer bir kez daha bakan olur mu acaba?

Kodla Büyü

ferdierdem55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir zamanlar Hüseyin Çelik'i ben ve benim gibi bir çok arkadaşım beğenmiyordu. Ama şimdi mumla arar olduk adamı. Başbakan yeni kabine oluşturacağı zaman acaba yine seçecek mi Ömer Dinçer'i? Şimdiden korku saldı valla içimi :) Ya da yeni biri gelse Ömer Dinçer'i de mumla arar mıyız? :D Şöyle tüm öğretmenler sendikayı falan bıraksa, siyaset yapmasa ve içimizden bi öğretmeni bakan yapmak için ayaklanıp bakan yaptırabilsek ne güzel olurdu...

milli eğitim bakanlığı gönül alma bakanlığı gibi kimsenin gözü kalmasın diye herkesi bir seferliğine milli eğitim bakanı yapacaklar :)

şimdide içişleri bakanını yaparlar.takla atın der o da bize eş durumu için falan...

hakand77' Alıntı:
şimdide içişleri bakanını yaparlar.takla atın der o da bize eş durumu için falan...
O gelirse işimiz daha kolay hocam. Jennifer Lopez'den rica ederiz bizim adımıza konuşur. Adamın ağzının suyu akıyo zaten o kadını görünce. Ne dese tamam der :)

Bundan sonra gelen bakan da 657 i değiştirir. Okulları özelleştirir. Sonra arkadan tekmeyi bi vururlar artık bizi nereye savurursa oraya gideriz. Bunun dışında yapılacak bi kötülük kalmadı zaten..

ferdierdem55' Alıntı:
Bundan sonra gelen bakan da 657 i değiştirir. Okulları özelleştirir. Sonra arkadan tekmeyi bi vururlar artık bizi nereye savurursa oraya gideriz. Bunun dışında yapılacak bi kötülük kalmadı zaten..

Amaç da bu değil mi zaten?

Hocam kendileri bile amaçlarının ne olduğunu bilmiyo ki biz bilelim. Oy gelsin yeter. Sen, ben, vatandaş perişan olmuş kimin uğrunda. Bu ülke düzgün siyasetçi görmedi, görmeyecek de.. Allah yardımcımız olsun ne diyelim..

ömer dinçer bilindiği gibi tayyip paşamızın çok eski yol arkadaşı

mebi bırakırsa daha önemli yere gelir. o da ülkemiz için pek hayırlı olmaz

şimdi sadece öğretmenler ve eğitim sistemi çekiyor

bide merak ettiği bu adamla nasıl arkadaş muhabbeti yapılıyor. gülmeyen hatta tebessüm etmeyen adam hiç çekilmez ya

bence kim gelirse gelsin eskiye aratacaktır. Önemli olan RTE nin gitmesi bence.

ferdierdem55' Alıntı:

Bu yada bir başkası sonunda hükümetin yapmak istediği bu...
Ama öğretmenlerin daha kolay uyutulması için herseferinde başka biri geliyor, böylece tek kişinin üzerine tepki birikmiyor ve işleri daha kolay istedikleri noktaya getiriyorlar malesef...

Ömer Dinçer bakan olur mu bilmiyorum ama eğitim camiasından hala bu adamlara oy veren çıkarsa artık söyleyecek söz bulamıyorum

serkanholep' Alıntı:
ömer dinçer bilindiği gibi tayyip paşamızın çok eski yol arkadaşı

mebi bırakırsa daha önemli yere gelir. o da ülkemiz için pek hayırlı olmaz

şimdi sadece öğretmenler ve eğitim sistemi çekiyor

bide merak ettiği bu adamla nasıl arkadaş muhabbeti yapılıyor. gülmeyen hatta tebessüm etmeyen adam hiç çekilmez ya
düşünsenize şuan bi sıkıntı oldugunda herkes başbakanın olaya el koymasını bekliyor.
basbakan simdi cumhurbaskanlıgına oynuyor
giderken Ömer gel koltuguma sen otur derse,
bülent arınca da sen de meb bakanı ol derse
vallaha sabahında tüm okullar kepenk kapatır :)

hükümetin milli eğitime bakışı aynı olduğu sürece çeliğide çubuğuda aynı. imam öğretmeni aşağlarsa cemaat napar düşünün.

Geri