Öldürülmeleri planlanıyor.

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Twitter fenomeni Fuat Avni, yeni iddialar ortaya attı. Fuat Avni, "Türkiye içinde karanlık eylemler yaptırmak amacıyla bir tür özel ordu kurdu. Kanlı eylemler planlanıyor" ifadelerini kullandı.

"Gücünü kaybetmemek için herkesi öldürtebilir" diyen Fuat Avni, "Muhalefet partilerinin liderleri, lider adayları, AKP eski yöneticileri hedefte. özel güvenlik şirketi görünümlü 'mafyatik yapılar' oluşturdu. Kanlı planı bunlar uygulayacaklar. Medyadaki bazı tetikçiler planın içinde. Yapılacaklara kılıf hazırlama işini üstlendiler" diye yazdı.

Fuat Avni, "İllegal ordusuna, legal görünüm kazandırma işini Bekir Bozdağ ile Mustafa Şentop yürütüyor. Siyasi cinayetler işlenecek, katliamlar yapılacak. Tetikçiler adliyenin ön kapısından girip arka kapısından çıkacak" dedi.

Kırklareli'nde sapık bir emekli vaiz hakkında kitap yazmaya kalktığı için öldürülüp demir ağırlık bağlanıp denize atılan gazeteci Haydar Meriç'i öldüren örgüttenmi bahsediyor acaba.

daha öncede pkk evlerine kitap koyup sonra pkk ile ilişkisi var iftirası atanlar şimdi de böyle şeytanın alına gelmeycek pislikler ve şerefsizliklerle ortaya çıkıyorlar.O haberlere ancak o haberleri yapan alçak ve şerefsizler ve onların yalakaları inanır

ben cemaatçi falan değilim sapık peygamberimde yok.medya bir gün elinizden gidip halkı kandıramadığınızda, zarrabın kaçırdığı altınlar silah kaçaçılıkları kara paralar tükendiğinde o zaman senin sonunu merak ediyorum.

Belli oluyor hiç cemmaatçi olmadığın. Sıkışınca bütün cemaatçiler cemmaatçi olmadığını söyler.

ersan3333 kullanıcısını bu güzel forma siyaset bulaştırarak lekelediği için kınıyorum. Forum yetkililerinden bu kullanıcının kullanıcı yetkilerinin bloke edilmesini istiyorum.

siyaset değil hayatın gerçekleri.siyaset yapanlar başka kişiler ve gerçeklerden senin gibi rahatsız olanlar.bunu göremeyip böyle dediğin içinde bende seni iki kez kınıyorum ve forumdan atılman için yöneticilere şikayette bulunuyorum.

Düne kadar cemaatle kolkola gezip simdi mi millete cemaatci diyorsunuz? Daha dun esat kardesiniz iken simdi onunda ardindan sovuyorsunuz... Bunlar cok basit ornekler daha onlarcasi var. Bir insana bakarim eger konustuklari zaman icinde kendi cikarlari icin degismiyor ise o adamdir haa yok bugun ak dedigine yarin korkudan ya da yalakaliktan veya para pul icin kara diyorsa ondan bir halt olmaz. Bizim memlekette boyle adam! cok ve kendisi de kaypak, cikarci olan buyuk bir kesim halk tarafindan taparcasina seviliyorlar. Kimi zaman bir seyh, kimi zaman bir siyasi. Her yerde ornekleri bolca mevcut.

Geri