Öldüm Gülmekten :D :D

Kodla Büyü

Parhelion

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2ff95245d4627eb501f3cf5f72d268b4.jpg

:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

:eek: :? :cry: Ben niye anlamadım ya. Bilişimciler öyle mi giyiniyormuş hep?!?! Onu mu demek istemişşler he?!?!? Esprilerinizi ben ve benim gibileri de düşünerek yapın nolur. Bize de yaşam hakkı tanıyın :)

Bu model kıyafeti (paltoyu) bizim branştaki lise öğretmenlerinin giydiğini ima etmişler...

bizim zümrenin tarzlar benziyor demek ki paltonun tükenmesini bilişimcilere bağlamış arkadaş :)

Neyine güldünüz diye sorabilir miyim hocam ? Yani ben hiçbirşey anlamadım da espriden

Bu şekilde bir ekol olduğundan hiç haberim yoktu, ancak aynı takımdan benimde var. Sanırım yaşanan ortak şeyler, ortak sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor :) :)

Model olarak aynısından giyen 2 tanıdığım var ikiside lise bilişim öğretmeni:) komik yani gülün geçin işte

Ben bu tarz şeyler giymedim ama kabanı görünce bana tanıdık geldi. Sanki birkaç BT'ci arkadaşın üzerinde görmüşüm gibi geliyor.

4-5 sene öncesinin moda kabanı. Benimde vardı ama 3 senedir giymediğim için babama vermiştim.

ben de almayı düşünüyordum :p :p :puhaha:

ama yine de alıcam kullanışlı çünkü

herşey de derin mana beklemeyin yahu. çok güzel bir espri bence. Sırf üniversite de sınıfımda bu montu giyen 5 kişi biliyorum... :puhaha:

Geri