OKULUNUZDA DERSİNİZE DEĞER VERİLİYOR MU?

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
OKULUNUZDA DERSİNİZE DEĞER VERİLİYOR MU?

OKULUNUZDA DERSLER SADECE TÜRKÇE-MATEMATİK-FEN VE TEKNOLOJİ-SOSYAL-YABANCI DİL DEN Mİ İBARET...

Hocam aslına bakarsanız değer verilmiyor elbette(idare tarafından)

Ama ben MEB'in 5.ve6.sınıfta birbirinin kopyası olarak verdiği yıllık planları kaldırıp çöpe attım. Photoshop öğretiyorum. Diş beyazlatmadan tutun da şişman öğrencilerin kendini zayıf göstermesi, renk değiştirme, araba modifiye etme gibi şeyler yaptırıyorum. Dersi oldukça iyi anlayan sınıflara ders sonunda kendi hobim olan sihirbazlık gösterileri yapıp onlara pekiştireç veriyorum ve bu öğrenciler ürünlerini anne baba dahil her öğretmenle paylaşıp en sevdikleri öğretmenin "yaşar hoca" olduğunu her platformda dile getirmelerinden dolayı idare dahil cümbür cemaat bu dersin anlamını biliyor artık :)

daha müdür dersimizin zorunlu olduğu bugun öğrendi düşünün artık.
bilişim derslerine gerek yok derken yaptığım açıklamada çark etti.

Varoş okulunda çalışırsanız çocuklar kapıda bekler :) sevk alıp gelmediğim günün ertesi günü dersin olduğu sınıfın öğrencileri sana küstüğü olur. Bilgisayarı sadece okulda görüyorlar ve çok meraklılar.

eddielee' Alıntı:
daha müdür dersimizin zorunlu olduğu bugun öğrendi düşünün artık.
bilişim derslerine gerek yok derken yaptığım açıklamada çark etti.
:puhaha: :++: :puhaha:

hocam Türkiye'de herkes bilgisayar uzmanıdır. :D
açıkçası geçen sene birçok problem yaşadım ama bu sene öğretmen ve öğrencilerin bakış açısı biraz daha değişti. ama zamana ihtiyaç var.

Geri