okulundan memnun olan varmı?

Kodla Büyü

hbalta

Site Gezgini
lütfen yanlış anlaşılmasın niyetim tartışma çıkarmak değil. o kadar çok müdürler ve idarecilerle ilgili dertleşme başlığı açılıyor ki. bazılarını okuyorum ve insan şaşırıyor. böyle insanlar var mı diye. merak ettim acaba okulundan ve idaresinden memnun olan var mı?

hocam bende çok şükür idarem iyi.. ama çocuklar da sıkıntı yaşıyorum.. bazen lab ta dersler çakışıyor çocuklarla sınıfta ders işlemek zorunda kalıyorum... 40 dk sonunda kendimi zor atıyorum teneffüse....Sultangazi

ben memnunum. Okul müdürümde md yrd da iyiler ve iyi anlaşıyoruz... Balıkesir-Bigadiç-Çağış

İki okulda görev yapıyorum.. Birinde derse giriyorum diğerinde formatörüm.. Formatör olduğum okul çok iyi derse girdiğim okul berbat..

Okulumdan(öğrenci bazında)+idarecilerimden ve öğretmen arkadaşlarımdan memnunum{maşallah diyelim}..Tabii burda benim pozitif+güler yüzlü sempatik kişiliğiminde etkisi var :) ama şaka bir yana 1 yıldır okulumdan memnunum..Ama kötü bir idareyle çalışmanın ne demek olduğunuda bilirim (başka bir okulda 2 yıl önce soruşturma vs.. başıma gelmeyen kalmamıştı)..

vala ben cok memnunum arkadaslar. darisi memnun olmayanlarin basina.

bende memnun olan ender kişilerdenim..Allah bozmasın inşallah..anlaşamadığımız idarecilerle çalışmak insanı okuldan soğutuyor...

Ben de çok şükür idarecilerimden ve öğretmen arkadaşlarımdan memnunum. Formatörüm ve bana görev verecekleri zaman rica ediyorlar, ben de kırmıyorum. Çok da yormuyorlar beni zaten :) Öğrenciler biraz sorunlu ama ben onları o halleriyle kabul ettim gitti :)

Eslivya' Alıntı:
Ben de çok şükür idarecilerimden ve öğretmen arkadaşlarımdan memnunum. Formatörüm ve bana görev verecekleri zaman rica ediyorlar, ben de kırmıyorum. Çok da yormuyorlar beni zaten :) Öğrenciler biraz sorunlu ama ben onları o halleriyle kabul ettim gitti :)

:+1: aynen hocam

Ben İdaremden çok memnunum. Söylediklerimi anlayabiliyorlar teknolojiye yatkınlar ve isteklerimi büyük ölçüde karşılıyorlar. Ben de onlara yardımcı oluyorum, karşılıklı aile gibiyiz.
Hatta iki kere Anadolu Sınavına girdim ve 80 üstü puan aldım açık Fen Lisesi olduğu halde okuldan ayrılmamamk için yazıp gitmedim. Çünkü mutluyum...

idaremden ve öğrencilerimden memnunum.Benim sıkıntım öğretmenler sürekli laf çarpmalar imalar falan.Öğretmenler odasına gidesim gelmiyo artık nefret ettirdiler

Okula giderken ayaklarım geri geri geliyor. Öğrencileri çok seviyorum amma........ :x

İdarecilerimden, öğretmen arkadaşlardan ve öğrencilerimden yana en az sorun yaşadığım okul. Şimdiye kadar büyük sayılacak bir sıkıntı yaşamadım ama branşımızdaki belirsizlik ve meb in saçmalıkları yüzünden her an birileri ile papaz olabilirim.
İdarecilerden biri bile sorunlu olsa okulu çekilmez yapmak için yeterli.

hiç memnun değilim tam bir çiftlik,
1 ay önce eş durumu ataması ile geldim okula,zaten 1 BT öğretmeni varmış.sonra il içi yer değiştirme ile bir başka arkadaş daha gelmiş benden önce, eş durumu ile bir de ben geldim.Müdür yanlışlıkla normu 3 olarak girmiş. ama ilçe şu anda normu 1 e düşürmüş.
okulun kendi öğretmeni formatör oldu zaten.
diğer öğretmenle bana toplam 24 saat olan dersleri 12 12 dağıtmışlar dağıtmasına da ders programları felaket her gün dersimiz var,çarşamba günleri full diğer günler sadece ilk ders ya da ilk dersten sonra 5. saat ders var.hadi onu da geçelim,diğer öğretmenle ders programlarımız pişti.koy üst üste aradan bi ders boşa çıkıyor ya da çıkmıyor. bir tane yarı çalışır durumda BT lab.ı var birmiz BT labında iken diğerimiz sınıfta oluyor.örneğin bugün benim sadece 1. saat dersim vardı.diğer öğretmen arkadaşın da 1. saat ve 5. saat dersi var.sonrasında laboratuar boş.programı yapan idareci ile konuştuk hocam yan okulda dersler boş geçiyomuş biriniz görevlendirileceksiniz zaten falan filan diyor.bu hafta idare ettik ama insan sabrının bir sınırı vardır tabi ki.İstanbuldayız İst. Valiliği ve Mem de sağolsun BTR görevlendirmelerinden bi haber.Norm fazlası atamalarını bekle,BTR görevlendirmelerini bekle,Anadolu Liseleri atamalarını bekle....sürekli bir umutla idare ediyoruz idare edenleri...

Şu anda benim bulunduğum okulun idaresi de iyi arada itişip kakıştığımız oluyor ama abi kardeş arasında olur diyoruz aileler arasında bile oluyor bu tür sorunlar diyerekten şu anda iyiyiz bakalım

Çok memnunum. Anlayışsız, bağnaz, örümcek kafalı idarelerden değiller şükür. Ufak tefek pürüzler de olucak tabiki olmasa anormal. Herşey dört dörtlük olamaz.

çok şükür bende okulumdan memnunum, yerine göre birbirimizi idare ediyoruz

evime 25 km uzaklıkta ,btr başvurusu için başka bir okula bakmayacak kadar, diyeyim...

neyse ki yalnız değilmişim. bende bir anormallik mi var diye düşünüyordum. bende memnunum. allah herkese anlaşabileceği, kıymetinin bilindiği idare ve öğretmen arkadaşlar versin.

Geri