Okulun Tarihçesi Word Olarak İndiriyor. Bunu istemiyorum.

Kodla Büyü

atiranda

Üye
Merhaba arkadaşlar,
bu başlığı açmak zorunda kaldım. Çünkü sorunla ilgili başlık bulamadım. Eğer varsa admin lütfen birleştirsin.,

Benim sorunum okulumun tarihiçesini yazdım. Dosya olarak ekledim. Her bakıldığında sayfayı indiriyor. İndirilmesini istemiyorum. Aynı sayfada görüntülensin istiyorum. Bildiğim bütün yolları denedim ama başaramadım.

2. Sorunumuda iletişimde okulumun faksının önüne + işareti koyamıyorum. (Bizim okulda başına kod koymak zorundayız.)

Hocam,

1. İçerik kısmına tarihçe diye bir klasör oluşturun. Onun içine de tarihçe diye bir içerik ekleyin ve wordde oluşturduğunuz metni buraya yapıştırın. Daha sonra tarihçe olarak olarak oluşturduğunuz içeriğin linkini menülerderki tarihçe kısmına yapıştır deyip yayınlayın.

2. + işaretini metin başlıklarında kabul etmeyebilir.

İyi çalışmalar.

Habip hocam,
teşekkürler oldu. Yani tarihçe kısmını söylediğiniz gibi yaptım ve oldu.
2. sorum içinde + soru işareti kısmı telefon numarasında oluyor ama belgegeçerde olmuyor. Ben de + yerine 00 koyarak sorunu aştım.

Yardımın için teşekkürler hocam. Bir de sizi yoruyorum ama video yükleme ile ilgili linkinizi gönderebilir misiniz? Benim elimde yaklaşık 1 gb'lık okul tanıtım videosu var, bu kadar büyük bir videoyu yükleyemiyorum değil mi? Bir çözümü var mı?

Tekrar teşekkürler.

atiranda' Alıntı:
Habip hocam,
teşekkürler oldu. Yani tarihçe kısmını söylediğiniz gibi yaptım ve oldu.
2. sorum içinde + soru işareti kısmı telefon numarasında oluyor ama belgegeçerde olmuyor. Ben de + yerine 00 koyarak sorunu aştım.

Yardımın için teşekkürler hocam. Bir de sizi yoruyorum ama video yükleme ile ilgili linkinizi gönderebilir misiniz? Benim elimde yaklaşık 1 gb'lık okul tanıtım videosu var, bu kadar büyük bir videoyu yükleyemiyorum değil mi? Bir çözümü var mı?

Tekrar teşekkürler.
Rica ederim Hocam,

1 Gb boyutlu videoyu yükleyemezsiniz Hocam. En fazla 7 MB alıyor. Video yükleme ile ilgili tekrar bir çalışma yapacağım inşallah.

Şu anda link veremiyorum Hocam. Sunucuda bir sıkıntı var. Henüz çözemedim. Çözünce linki eklerim.

habibocak' Alıntı:
Hocam,

1. İçerik kısmına tarihçe diye bir klasör oluşturun. Onun içine de tarihçe diye bir içerik ekleyin ve wordde oluşturduğunuz metni buraya yapıştırın. Daha sonra tarihçe olarak olarak oluşturduğunuz içeriğin linkini menülerderki tarihçe kısmına yapıştır deyip yayınlayın.

2. + işaretini metin başlıklarında kabul etmeyebilir.

İyi çalışmalar.

:+1: :+1: :+1:

Bende büyük boyutlu videolar için bir çözüm arıyorum. ..

Birde Bu okul sitelerinde fotoğrafa fazlaca abandim (idare istiyor) kota var mı? Belirli bir alanımız var mı? Yoksa eklemekten cekinmemeli miyim?

Geri