Okulumuzda 12 mart istiklal marşının kabulünün yıldönümü dolayısıyla çektiğimiz video

Kodla Büyü

dealtalice

Aktif Üye
Okulumuzda 12 mart istiklal marşının kabulünün yıldönümü dolayısıyla çektiğimiz video(Youtube)

Son düzenleme:
Dünden bu yana M.Akif'in Hayatı ile ilgili video arıyorum. Çoğunun görüntüsü kalitesiz.. Hazırlayanlar da kendi isimlerini eklemişler.. Sizin videoya da bakalım..

M. Akifin hayatı ile ilgili değil hocam video. Öğrencilerimizin Sesinden İstiklal Marşı

Dünden bu yana M.Akif'in Hayatı ile ilgili video arıyorum. Çoğunun görüntüsü kalitesiz.. Hazırlayanlar da kendi isimlerini eklemişler.. Sizin videoya da bakalım..
Kişi emek vermişsse imzasının olmasından daha doğal bir şey yok....Emek vermeyince düşük kalite falan oluyor işte.

Kişi emek vermişsse imzasının olmasından daha doğal bir şey yok....Emek vermeyince düşük kalite falan oluyor işte.
Ben emek vermesine bir şey demiyorum zaten teşekkürümü de iletiyorum..
Ancak böyle devlet sırrı gibi saklayanlar oluyor.. Bunda bir şey yok.. Burada afiş poster paylaşanlar da oluyor, psd formatını istediğimizde tabi ki deyip paylaşan da var, Sultan Süleyman'ın hazinesinin haritası gibi saklayanlar da oluyor..
Tercih meselesi, kimseyi zorla paylaşıma zorlayamayız ama ne bileyim burada biz bir aileyiz diye düşünüyorum..

Geri