okulumda kurs nasıl açabilirim.

Kodla Büyü

fysam

Üye
merhaba arkadaşlar okulumda öğrencilere kurs açmak istiyorum ama daha önce açmadığım için neler yapmam gerektiğini bilmiyorum. Öğrenciler ücret ödüyor mu. Meslek lisesindeyim cumartesi düşünüyorum. Bilgisayar işletmenliği kursu halk eğitim kapsamında mı açıyoruz. Teşekkürler. Elinde kurs planı olan varsa paylaşabilir mi.

Meslek lisesindeyseniz en uygun Halk Eğitim üzerinden kurs açabilirsiniz. Öğrenciler kurs ücreti ödemez.
Yapmanız gereken en az 15 -20 arasında bir öğrenci listesi oluşturup hangi kursu açacaksanız o modüle uygun planla Halk Eğitim Merkezi müdürlüğüne başvurmanız gerekiyor.

en yakın halk eğitim merkezine gidip görev yeri belgeniz ve istenen farklı belgeleri sunmanız lazım ilk. sonra halk eğitim merkezinden kurs başvuru formu alın 1 tane ve okulda çoğaltın formu kaç kursiyer gelmek isterse o kadar. kursiyerler 18 yaşın altında ise imza kısmına velisi imza atıcak. kurs başvuru formlarını kursiyerleriniz dolduracak . doğum tarihi ve tcleri önemli eyaygından kayıtta problem yaşarsınız yoksa. tel nolarıda yazılması lazım kursun başlama tarihi için bilgilendirme ve hatalı bilgi varsa düzeltmek için. formları doldurduktan sonra ve evraklarınız hazır ise halk eğitim merkezine gidin planlama yapılsın ve kursunuz açılsın hocam
https://www.hemkursplan.com/kurs-plani-hazirla
yukarıdaki adresten pdf formatında plan hazırlayabilirsiniz.

Dengem,yildiray75 çok tesekkurederim. Ben 12.kişi yeterli olduğunu sanıyordum. Sınıflarımız ogrenci az talep olursa inşallah açacağım. Kurs başvurusu için halkegitimde belli bir süre yok ozaman.acaba gec mi kaldım die düşündük.

Geri