Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Okulumda Fatih Projesi olmadığından Formatör olamıyorum

Konu, 'FORUM-Şahsına Münhasır' kısmında sivinc tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sivinc

sivinc Site Gezgini

BTR yazısından önce formatörlük başvuruları alınmış ve formatör olmamız için Fatih projesi olan 3 okul seçmemiz istenmişti. Ben de sadece kendi okulumu yazmıştım. Bugün aldığım bir habere göre kendi okulumda Fatih projesi olmadığından formatör olamıyormuşum. Başka bir okul seçmem gerekiyormuş. Ben de başka bir okulda çalışimak istemediğimi ve BT rehberliği yazısını hatırlattım. Israrla ona dayanarak başvuru almadıklarını, formatörlük yapamayacağımı söylediler. Bende yapmıyorum o zaman dedim. Her ilde hatta ilçelerde bile farklı uygulamalar var. Ne yapmalıyız arkadaşlar...

2. gokceb

gokceb Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam Eskisehirde de sadece fatih projesinin olouğu okullara gorevlendirme yapıldı, bi yandan haklılar aksi halde kimse liseleri istemiyor ama biz de haklıyız okullarımızda bu kadar ihtiyac varken biz de okullarımızdan ayrılmak istemiyoruz

3. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

Hocamında dediği gibi. Genellikle liselerde Bt öğretmeni normu yoktur ve görevlendirme içinde özellikle fatih projesinden dolayı iş yükü daha ağır olur diye pek kimse tercih etmek istemiyor. İllerde muhtemelen bu okullara görevlendirme yapmak için böyle bir çözüm yoluna gitmeyi tercih etmişler.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal