Okulların norma göre yer değiştirmeye açılması hakkında

Kodla Büyü

ThatBeatsAll

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar,

okullar MEB'ın yayınladığı kontenjanlara yanlışlıkla eklenebilir mi? Bugün okulun birini aradım bilgi almak için (idareciler meşgulmüş memur arkadaş konuştu) müdür yardımcımız normu dolduruyor. Okulumuz yanlışlıkla listeye eklenmiş, ili de aradık yapacak bişey yok dediler, gelirseniz norm fazlası olursunuz dedi. Böyle bişey mümkün mü? Okulda yanlışlıkla norm gösterilir mi?

Hocam daha iyi ya norm fazlası olmak ilk norm fazlası atama da her yer açılacağı için aralarından en iyisine atanırsınız şahsen ben norm fazlası ile ilin en iyi okuluna atandım tek norm fazlası bendim il de fen liseleri herşey açıktı

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Okul Balıkesir Erdek'te. Peki idarecinin puan durumu önemli mi yani benim puan fazlaysa idareci arkadaş norm fazlası olmasın sonra :D Yoksa idareci her zaman 1-0 önde mi?

Benim bildiğim müdür yardımcılığı kadrosunun norma bir önceliği yok. Hizmet puanı az olan kim ise o norm fazlası olur önce...

hocam öyle bir şey olsa tüm türkiyeye resmi yazı yazarlar. bu atama döneminde manyas da bir lise yanlış norm belirtmiş ve bilgi maili geldi istemeyin diyerek..Ama haber verme zorunluluğu yasal olarak var mıdır bilmiyorum.

hocam öyle bir şey olsa tüm türkiyeye resmi yazı yazarlar. bu atama döneminde manyas da bir lise yanlış norm belirtmiş ve bilgi maili geldi istemeyin diyerek..Ama haber verme zorunluluğu yasal olarak var mıdır bilmiyorum.
Valla bilemedim hocam, muallakta kaldım ben de yazıp yazmama konusunda. Bugün de son gün.:confused::confused::confused:

tanıdık biri gelsin diye yanlışlık oldu demediklerini nereden biliyorsunuz?

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Okul Balıkesir Erdek'te. Peki idarecinin puan durumu önemli mi yani benim puan fazlaysa idareci arkadaş norm fazlası olmasın sonra :D Yoksa idareci her zaman 1-0 önde mi?
hizmet puanı ama idareciler genelde norm fazlası tayin istemez sana kalır tayin isteme hakkı

Okulu beğendiysen, içine sindiyse ve sonrasında yazmadım diye pişman olurum diyorsan yaz bence tayin listene hocam...

okulun yazılmamsı için söylenen bir şey gibi geldi bana da

Geri