Okullar İçin Veli Randevu Yazılımı...

Kodla Büyü
sistem güzelmiş ama veli gelsin randevu almadan gelsin doğu ve güneydoğuda ki öğretmenlere yönelik değil malesef

fatihtasoz' Alıntı:
sistem güzelmiş ama veli gelsin randevu almadan gelsin doğu ve güneydoğuda ki öğretmenlere yönelik değil malesef

Tabiki de hocam.. Her okulda veya bölgede bu yazılımdan faydalanmak çok zor ama büyük şehirlerde büyük bir ihtiyaç haline gelebiliyor

Acaba gün gelip de böyle bir programa ihtiyaç duyacak mıyız? 8.yılıma giriyorum şimdiye kadar deyim yerindeyse veli kendi müsait olduğu gün ve saatleri programa giriyor :)

Not: Programı henüz incelemedim yorumlardan güzel olduğı anlsşılıyor.

Bende alabilmiyim ya da alan biri yollayabilir mi? teşekkürler.

Hocam 10 numara olmuş fikir olarak, tasarım olarak da sade ve şık. Yalnız bir yerde "öğlen" yazılmış, "öğle" olarak düzeltilse daha prof. olur gibime geldi.

mclaren' Alıntı:
Hocam 10 numara olmuş fikir olarak, tasarım olarak da sade ve şık. Yalnız bir yerde "öğlen" yazılmış, "öğle" olarak düzeltilse daha prof. olur gibime geldi.

Evet haklısınız dikkat etmemişim oraya. Düşünceleriniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda scripti paylaşacağım burada.

hocam script çalışıyor mu, gönderebilri misiniz? çok teşekkürler

hocam eline sağlık çok güzel
bana da gönderebilirmisin.
alan arkadaşlar varsa sizlered gönderebilirsiniz

Bu hafta içi buraya ekleyeceğim inş. arkadaşlar yoğunluktan dolayı yükleyemedim kusura bakmayın

Güzel bir çalışmaya benziyor, emeğinize sağlık öğretmenim.
Buradan yada pm ile edinmek isterim.

Geri