Okullar İçin Veli Randevu Yazılımı...

Kodla Büyü

pehepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
KONUNUN GÜNCEL LİNKİ AŞAĞIDADIR ARKADAŞLAR. ORADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

OKULMAX VELİ RANDEVU YAZILIMI

Herkese Merhaba,

Bir arkadaşımın isteği üzerine hazırlamış olduğum bir randevu yazılımıdır. Yazılımın amacı adından da anlaşılacağı üzere randevu alma işlemi yapıyor. Veliler sisteme girip istediği tarihte istediği öğretmenle randevu alma işlemi yapıyor. Tabiki bu istediği saat ve tarih öğretmenin müsait olduğu bir tarih ve saattir. Öğretmende sisteme kullanıcı adı ve parolasıyla giriş yapıp kendinin müsait olduğu gün ve saatleri sisteme girmesi lazım.. Öğretmen ve Sistem Yöneticisinin 2 ayrı kullanıcı panelleri bulunmaktadır. sistem yöneticisi okuldaki öğretmenleri sisteme eklemesi gerekiyor. İstediği öğretmenin bilgilerini düzenleyip silebilir.. Öğretmen kendi kullanıcı panelinde ise gelen randevu taleplerini görebilir ve istediğini silebilir. Aynı zamanda müsait gün ve saatlerini ekleyip,silebilir. Kullanıcı adı ve parolasını değiştirebilir..

Sistemi biraz acele ederek yazdım. Eksik yanları illaki vardır. Eklemediğim birşey var o da : Öğrenci velisi randevu talebinde bulunduğunda öğretmenin mail adresine bilgilendirme mesajı göndereceğim onuda en kısa zamanda yaparım. Zamanla geliştirilebilecek bir sistem. Ha işe yararmı yaramaz mı bilmiyorum :) ama gelecekte illaki birilerinin işine yarayacağından eminim.

Yazılımla ilgili olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirebilirsiniz.. sisteme örnek bir kaç öğretmen ekledim onlar üzerinden deneme yapabilirsiniz.

Sistem Linki : http://www.ibrhm.com/randevu
Yönetici Paneli :http://www.ibrhm.com/randevu/admin

Admin Kul.Adı : admin
Admin Parola : admin

Örnek Öğrt. Kul.Adı : ibrahim
Parola : 123456

Son düzenleme:
güzel bir çalışma olmuş hocam elinize sağlık, benden de bir öneri gelsin. randevu tarihi seçilirken öğretmenin müsait olmadığı günler engellenebilir. J@uery de böyle bir özellik olması lazımdı yalış hatırlamıyorsam.

halilturkoglu' Alıntı:
güzel bir çalışma olmuş hocam elinize sağlık, benden de bir öneri gelsin. randevu tarihi seçilirken öğretmenin müsait olmadığı günler engellenebilir. J@uery de böyle bir özellik olması lazımdı yalış hatırlamıyorsam.

evet güzel olur. eklenebilir aslında ama ben basit haliyle yaptım zamanla daha da iyi hale getiririz inş. :)

bekirweb' Alıntı:
hocam tasarım hoş duruyo template mi yoksa siz mi hazırladınız

hocam randevu sayfası ve admin sayfası hazır template. Admin sayfasındaki satın almış olduğum bir temadır.

Arkadaşlar okulu için kullanmak isteyenler var ise Buraya yazsın ben Scripti vereyim. Belki geliştirmek isteyen arkadaş olur. Özellikle özel okullar için çok kullanışlı olacağını düşünüyorum..

Lütfen Admin Kullanıcı Adını ve şifresini değiştirmeyin..Bazı arkadaşlar değiştiriyor diğerleri giriş yapamıyor o yüzden

Eski bir yazıymış ama Hocam inceleme amaçlı bende alabilirim.Uzun zamandır php kelimesini duymadımda:)

Hocam dağıtıyorsunuz scripti ama template satın almışsınız. Bu konuda sıkıntı oluşmasın ?
Bu arada bende alabilirmiyim hocam ?

Vauvvv. Çok iyi. Hocam scripti PM'den atabilir misiniz? Böyle bir çalışmadan dolayı tebrik ederim. :alkis:

ustat eline saglik,cok iyi bi fikir dusunmussun.bende rica edebilirmiyim scripti? bide ben drupal kullaniyorum nasil bunu nasil entegre edebilirim bi fikrin varmi?

Arkadaşlar En kısa zamanda sizlere PM olarak dowload linkini yollarım.

pngphs' Alıntı:
ustat eline saglik,cok iyi bi fikir dusunmussun.bende rica edebilirmiyim scripti? bide ben drupal kullaniyorum nasil bunu nasil entegre edebilirim bi fikrin varmi?

Yeni bir sayfa oluşturup "iframe" kullanarak sayfada gösterebilirsiniz. veya yeni bir sayfada direk açıp kullanabilirsiniz

Geri