okullar hayat bolsun projesi ile ilgili afiş

Kodla Büyü

garfield

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar biliyorsunuz okullarımız hayat olsun projesi başladı.okulumuzda yapılan faaliyetlerin reklamını yapmak için bir afiş hazılamam istendi. bununla ilgili elinde hazır format olan varmı varsa paylaşabilirmisiniz.

120123161850.jpg

garfield' Alıntı:
merhabalar biliyorsunuz okullarımız hayat olsun projesi başladı.okulumuzda yapılan faaliyetlerin reklamını yapmak için bir afiş hazılamam istendi. bununla ilgili elinde hazır format olan varmı varsa paylaşabilirmisiniz.

kiminle hayat buldu hocam sizin okullar?

kaça kadar açık şimdi?
bu öğretmenler bekar mı? asosyaller mi? kız arkadaşları ne biliyim takip ettikleri dizi felan yok mu?

hocam afişin müsait bir köşesine de "VERGİYE TABİDİR" yazısını eklersen daha güzel olur. şeffaflaşmış bir kurum imajı verir :)

garfield' Alıntı:
öğleden sonra,haftasonu yapıyorlar öle akşam değil...
hee iimiş. 4 e kadar gelsinler ben de açıyım. sıkıntı yok seve seve. ama yolum uzun hanım bekler.

hocam formatörseniz 4 ekadar açamazsınız.siz zaten ozamana kadar ki çalıştığınız ücreti alıyorsunuz....her neyse konuyu ne die açtım nerelere gitti. bu konuda bana yardımcı olacak birileri yokmu ya....................en azından uygun bir taslak olsa

hocam etrafa gerilmiş bi şekilde saldıracağınıza biraz gevşeyin. Kafanıza göre bişeyler tasarlayın. Bu projeyle ilgilenen arkadaşımız olduğunu sanmıyorum, yine gereksiz lüzumsuz bir proje.. Biz destek verdikçe büyüyecektir. Hatta bence afiş bile yapmayın, bi çıktı alıp okulun kapısına asın yeter...

Bu arada yukardaki afişi çok beğendim, durumu inanılmaz güzel özetlemiş :)

:? bu projeye destek veren öğretmen olduğunu bilmiyordum

pansiyon hizmeti de eklenebilir :+1:

hgx2' Alıntı:
:? bu projeye destek veren öğretmen olduğunu bilmiyordum

pansiyon hizmeti de eklenebilir :+1:

Pansiyon hizmetini tuttum. :+1:
Hemen bakana mail atalım. Yatacak yeri olmayanlar pansiyonlardaki boş yerlere yerleştirilsi.
Pansiyonlar da hayat bulsun :puhaha: :puhaha:

taşımalı eğitimle gelen çocuklarıda okulda yatıralım böylece sadece gündüz değil geceleride okullar hayat bulur

tanes' Alıntı:
...Bu projeyle ilgilenen arkadaşımız olduğunu sanmıyorum, yine gereksiz lüzumsuz bir proje.. Biz destek verdikçe büyüyecektir. Hatta bence afiş bile yapmayın, bi çıktı alıp okulun kapısına asın yeter...

Bu arada yukardaki afişi çok beğendim, durumu inanılmaz güzel özetlemiş :)

:+1: "olur müdürüm" dedikçe başımıza daha çok iş açılır.

Geri