Okuldaki internetten Gmail hesabında sıkıntı yaşayan var mı?

Kodla Büyü

CeM_G

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir kaç gündür dikkat ediyorum gmail ile e-posta gönderirken ve ya başka bir işlem yaparken hep sıkıntı çıkıyor. "Bir Sorun var" uyarısı sol tarafta gözüküyor. Telefondan internete bağladım bilgisayarı herhangi bir sıkıntı yok gayet güzel girdi gönderdi. MEB sertifikadan sonra böyle oldu. Zaten drive engelli yanında gmail de gitti sanırım.

sertifika kaynaklı bir sorun dün ekdersleri gmail ile bankaya göndermemiz gerekiyordu gönderilemedi.
Hangi pc den denedi isek olmadı. Bende Cep in internetini açtım paylaştırarak 5 sn de hallettik yani gmail de sorun yok sorun MEB...

hotmail engellendi diyorlardı sıra şimdi gmail'de sanırım.. hangi servis sağlayıcıyı kullanacağız? il koordinatörüne rapor evrak gönderirken gmail kullanıyorum ayrıca mebbis kurslardan gelen mailler de gmail hesabıma geliyordu.. bakalım bundan sonra ne olacak..

Demek ki tabletlerdeki sorun da bununla ilgili. Bazı tabletlerde gmail açılmıyor, dolayısıyla playstore da açılmıyor.

Mebin kendi e-posta sistemi 10 numara çalıştığı için diğerlerini sırayla engelliyorlar :verymad:

vardı zaten bir gariplik sertifikadan sonra ama ihtimal vermemiştim e-posta servislerindede sıkıntı olacağına ama uzun süre aynı sıkıntı olunca ve evde sıkıntı olmayınca sorun sertifikaymış...

Geri