Okula Renkli Lazer Yazıcı Tavsiyeniz Nedir?

Kodla Büyü

ikuru

Aktif Üye
Arkadaşlar okula renkli lazer yazıcı almayı düşünüyoruz tavsiyelerinizi bekliyorum.
Fiyatı uygun olan , toner dolumu yapılabilen , baskısı kaliteli olan ,
hali hazırda kullandığınız ve memnun olamdıklarınızı da paylaşabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Yeni bir teknoloji çıkarmışlar.Canon MP-270 serisi çok fonksiyonlu yazıcılara 4 tane 100 veya 200 er gramlık kartuş takıyorlar(yazıcının yan tarafına),kabloyla yazıcının içerisine enjekte ediliyor.
10000 sayfa renkli baskı yapılabilir denildiği için bizim idarecilerimiz hemen aldı.Fiyatı 250 TL.Bittiği zaman normal kartuş dolumu yapılacak.

Samsung CLP-300 var bizde kesinlikle almayın. ikide bir kağıt sıkıştırıyor. tonerler dolum yapılabiliyor ama bu seferde chiplerinde arıza veriyor.

Samsung konusunda kesinlikle katılıyorum. bizim yazıcıyıda doldurduk. chipini değiştirdik. şuanda sayfanın yarısında çıktı almıyor. hp herzaman tavsiye ediliyor.

teşekkürler arkadaşlar,
xerox 6125n modeli nasıldır? kullanan var mı?

Hocam hp 1600 kullanışlı güzel dolum sıkıntı olmuyor 3 kez doldurduk problem yok
sadece biraz gramajı yüksek kağıtta daha kaliteli baskı sağlıyor tavsiyemdir

teşekkürler arkadaşlar, bende piyasa da biraz dolaştım ve xerox 6125N modelini almaya karar verdim, hp 1025 modelini de tavsiye edenler olsada kartuş fiyatı ve dolumu daha pahalıya geleceğinden xerox alıyoruz, şimdilerde fiyat araştırması yapıyorum, teşekkür ederim herkese...

xerox için orjinal kartuş fiyaları 90-110 dolumlar 30-35 TL
HP cp 1025 için orjinal kartuş fiyatlari 130-160 dolumlar iiçinse 80 TL istediler...

evet bizde renkli yazıcı düşünüyoruz özellikle sınav giriş kartlarını basmak için kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarsa sevinirim :)

konulara baktım baktım ama 2 sene geride kalmış
bizde şuan renkli yazıcı ve siyah beyaz alacağız tavsiyelerinizi merakla bekliyorum :)

Geri