okula lazer yazıcı alacağız önerilerinizi bekliyorum

Kodla Büyü

crosswise

Aktif Üye
öğretmenler odasına lazer yazıcı alacağız fakat çipsiz toner dolumu yapılacak bir makine arıyoruz önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Kesinlikle Lexmark E232 almanızı tevsiye ederim. Chipli bir yazıcı fakat inanılmaz sağlam ve sorunsuzdur.Biz kullanıyoruz yaklaşık 20000 baskı oldu ve halen ilk gün kü gibi.Chipinide 3 toner değişiminde bir değiştiriyoruz.

keşke birileri de benim hangi modem soruma böyle cevap verseydi.çok üzüldüm ama beeeeen :cry: :cry:

HP 1020 ÇOK SERİ BASKI SAĞLAR,eğer renkli yazıcı ihtiyacınız yoksa mutlaka bu seriyi deneyin
LEXMARK E342n kullanıyorum gayet memnunum,okulumuz için geçen sene renkli samsung yazıcı aldık,performansı ve baskı kalitesi gayet iyi. renkli yazıcılarda samsung fiyat yönünden daha uyun .

teşekkürler arkadaşlar bizim için tonerin dolum olması hp 1020 piyasada var mı bilmiyorum bi kaç yere sordum yok bulamazsın dediler lexmark a bakmam lazım görevlendirme gittiğim bi okulda kullanmıştım güzel makine

LEXMARK E342n kullanıyoruz memnunum diğer okulda ise samsung 250 iydi sanırım :roll: oda güzel iki yazıcıda da şeffaf kağıt kullanmazsanız eğer bir problemle karşılaşmıyorsunuz hocam..ama hp de böyle bir problem yok bir de hp de dolum yaptırdığınızda akıtıyor muhakkak ne kadar kaliteli olsada

arkadaş samsung ml- 1660 133 lira 20 ye tonerini dolduruyolar kendinde doldurursun bence güzel makina

Geri