Okul Zil Programı v5.5 (Son Sürüm)

Kodla Büyü
Ben marşlarla ilgili sorun yaşıyorum. Programla birlikte gelen İstiklal Marşı'nı değil kendi versiyonumu kullanmak istiyorum. Programın içindeki dosyaya baktığımda 22.050kHz 16 bit mono bir wav dosyası gördüm. Ben de aynı özellikle kendi İstiklal Marşımı hazırlayıp ilgili klasöre aynı adda koydum. Ancak çalmıyor. İşin ilginç yanı, zip dosyasından çıkardığım orijinal program da çalmıyor.

5.6 sürümü gelecekse isteğim şudur: aynı zil sesleri gibi, marşlar da mp3 formatında olmalı.

Hocam sadece içindeki melodileri kullanabiliyoruz değil mi mebin müziğini kullanmak istiyorum ama olmadı

hocam program için teşekkurler.
son ders çıkışında müzik yayını tenefuse cikmis gibi devam ediyor. bu durumu nasıl duzeltebiliriz?

programı windows 10 64bit yüklü bilgisayara kurduğumda .net freamwork 3.5 sürümünü yüklememi istiyor. Yükleme bitince de işlenmemiş özel durum oluştu hatasını alıyorum. bu sorunu çözebilen var mı? programı windows 7 uyumluluk modunda çalıştırmayı da denedim.

programı windows 10 64bit yüklü bilgisayara kurduğumda .net freamwork 3.5 sürümünü yüklememi istiyor. Yükleme bitince de işlenmemiş özel durum oluştu hatasını alıyorum. bu sorunu çözebilen var mı? programı windows 7 uyumluluk modunda çalıştırmayı da denedim.
bende de aynı sorunu veriyor. Çözümü nedir acaba?

Win 10 da denedim. Görünürde hata vermiyor, çalışıyor fakat arasıra zil çalmıyor malesef.
biz uzun zamandır kullanıyoruz, bir sıkıntı yok. Ara sıra zilin çalmıyor olması bilgisayardan kaynaklı olabilir. Sürekli aynı zilin çalmıyor olmasının nedeni saati yazarken saat ve dakikayı :)) yerine (.) ile ayırdığında çalmıyor.

Geri