Okul web sitesinin kullanıcı adı ve şifresi kayıp!

Kodla Büyü

seheryeli

Site Gezgini
hangi başlık altında yazacağımı bilemdim ama....
bir okul web sitesinin kullanıcı adı ve şifresi unutulmuş. nerden bulabiliriz,nasıl çözeriz bu sorunu ...
yardımcı olursanız sevinirim..

Hocam konu hakkınd daha detaylı bilgi verebilirseniz daha iyi olur. FTP mi; admin mi; CMS mi kullanıyorsunuz ?

ftp ile göndermişler zmanında üzerinden 1 yıl falan geçmiş. şimdide gönderen kişi hatırlamıyor. ad ve şifreyi.site tekrar indirilip düzenlenecek ama ad ve şifre yok ortalıkta???

Hocam eğer ftp bilgileri yoksa sizde; o alan adının hangi firmadan ve hangi hosting şirketi ile anlaştığınızı öğrenin; ns bilgilerine ulaşabilirseniz; firmaya ulaşma imkanınız var. Daha sonra o firma ile iletişim kurulma imkanı var. Sonuçda o accont bir kişinin adına açılmış olması lazım

bakalım onlarıda sorayım firmayı bilen vardır umarım.şimdi bu site yapıldıktan sonra uzerine 2-3 mudur yardımcısı değişmiş en son mudur yardımcısı da bilgisayar öğretmeni olduğu için buna yıkmışlar.bakalım bir sorayım cok cok teşekkür ederim...

Sitenin adresini yazarsanız, hosting firmasının iletişim bilgilerini bulmaya çalışırız ;)

Hocam affınıza sığınarak bu konuya benzeyen bir yaşanmışı anlatmak istiyorum. Öğretmenlere 1. basamak bilgisayar kursu veriliyor. Yaşlıca bir öğretmen arkadaş ısrarla parmak kaldırıp söz aldı. "Hocam benim okum kayboldu. Acaba başka bir ok verebilir misiniz?" demişti. :lol:

güzel espiri hocam...arkadaşlar firma felan demiler bu k12 uzantılı olamayan siteler için gerekli bilgiler sanırım...

Geri