Okul Web Sitesi İçin Ek Ders Veriliyor Mu?

Kodla Büyü
ne güzel olurdu ben ilçe genelinde bütün okullarınkiyle ilgileniyom sayılır hepsi için ayrı ayrı alırdım :)

pelevan' Alıntı:
Herkese Selamlar.. Bu sene atandım bilişim teknolojileri öğretmeniyim hemen elime okul web site şifresini iliştirdiler bununla ilgilen diye. Acaba bunu yapmama hakkımız var mı? Veya bunun için ek ders verilir mi?
not: formatör değilim.

3 kornere e bir penaltı veriliyor dert etme.

ARKADAŞLAR DALGAYA ALMIŞ HATTA Bİ ARKADAŞ AŞÇI ÖRNEĞİ VERMİŞ AMA BEN SİZE ŞÖLE ÖRNEK VEREYİM

erzurumun bi ilçesinde ybolarda müdür başyardımcısıyım. yeni atandım aday öğretmen bilgisayar öğretmeni iken müdür başyardımcı oldum

şöfor bi abi abi var devletin kadrolu şoförü.
biz nasıl bilgisayar derslerine girerek maaşımız alıyorsak şoförümüzde görevini yaparak maaş alıyor. Ama ortada şöle bir gariplik varki yaptığı her görevlendirmede yani arabaya nereye giderse direk yolluk alıyor. göreviniyaparken maaşı artı yolluk ücretini alıyor. günlüğüde 21 tl.düşünün artık siz gerisini

ortada böle bir saçmalık var

işte bunlar varken herkes başlar aşçı yemek yaparken ek ücret ister
öğretmen dersi haricinde yaptığı her işte ek ders ister

herşeyimiz paraya dönmüş anlayacağınız.Eğitim sistemi bu tarz şeylerden kurtulmasın lazım herkes nasıl hizmet ederim diye görevlerini yapsa gerisi boştur bence böle işlerle uğraşmayız.

Re: Ynt: Okul Web Sitesi İçin Ek Ders Veriliyor Mu?

musara' Alıntı:
ARKADAŞLAR DALGAYA ALMIŞ HATTA Bİ ARKADAŞ AŞÇI ÖRNEĞİ VERMİŞ AMA BEN SİZE ŞÖLE ÖRNEK VEREYİM

erzurumun bi ilçesinde ybolarda müdür başyardımcısıyım. yeni atandım aday öğretmen bilgisayar öğretmeni iken müdür başyardımcı oldum

şöfor bi abi abi var devletin kadrolu şoförü.
biz nasıl bilgisayar derslerine girerek maaşımız alıyorsak şoförümüzde görevini yaparak maaş alıyor. Ama ortada şöle bir gariplik varki yaptığı her görevlendirmede yani arabaya nereye giderse direk yolluk alıyor. göreviniyaparken maaşı artı yolluk ücretini alıyor. günlüğüde 21 tl.düşünün artık siz gerisini

ortada böle bir saçmalık var

işte bunlar varken herkes başlar aşçı yemek yaparken ek ücret ister
öğretmen dersi haricinde yaptığı her işte ek ders ister

herşeyimiz paraya dönmüş anlayacağınız.Eğitim sistemi bu tarz şeylerden kurtulmasın lazım herkes nasıl hizmet ederim diye görevlerini yapsa gerisi boştur bence böle işlerle uğraşmayız.

+1

DaMieN' Alıntı:
Aşçı olacaksın, işe gireceksin, yemek yapmasam olmaz mı diyeceksin bir de yemek yaparsam ekstra para alır mıyım diye soracaksın?

Bunu bilmiyor ve soruyor? Kimse kusura bakmasın....

Aynı değil bence hocam.

Peşin hükümle okuyup ya da yarım yamalak okuyup cevap yazmayın lütfen. Ben her gittiğim okulda rehber öğretmen de olsa BT öğretmeni de olsam rica edildi yaptım. Ama yeni atandığım bir okulda ilk gün bana da bu şekilde emri vaki yapılsa idi ben de zora koşar yapmazdım. Yumuşak başlıyım ama uysal koyun değilim.

Olayın özü aslında komisyon işidir, siz sadece bir komisyon üyesi olarak yardımcı olursunuz. Komisyonda görevimiz WEB sitesine gelen haberleri eklemektir. Ne haber yazmak ne de resim çekmek. Haberi siteye girmektir bizim işimiz. Habi veri yoksa nasıl girilecek. Kimse uğraşmaz ise veri nasıl öıkacak. Bakarsınız bir süre sonda BTR iseniz göreviniz addedilir. Teorikte tek bizim değil ama pratikte sadece bizim görevimiz olmuş durumdadır. BTR arkadaşların işgüzarlığına ve EBİTEFOya selam olsun.

BT öğretmeni iseniz normalde, sizinle de diğer her öğretmen kadar alakalıdır. BTR yok ise komisyonda yer alma ihtimaliniz halinde komisyon üyesi olursunuz. Diğer komisyon üyeleri bilmiyor ise de siz yazı ekleme görevini alırsınız. Veri hazırlama değil ekleme. Teorik bu olsa da pratikte direk tüm görevi size yıkmaya çalışırlar. BTR arkadaşların işgüzarlığına ve OKUL MÜDÜRLERİne selam olsun.

Kısaca sizinle alakası herkes kadar olsa da, başta içimizdeki İrlandalılar sayesinde olmak üzere artık YAFTA boynumuza yapışmıştır senin görevin diye.
Matematik öğretmenine okul muhasebesi tutturuyorlar ya da yeni gelen bir öğretmen için bordro hesaplattırıyorlar mı?
Müzik öğretmenine okulun ses sistemini tamir et diyorlar mı?
Görsel Tasarım öğretmenine okulu boya deniyor mu?
Türkçe öğretmenine okula ait yazılar yazdırılıyor mu?
vs vs vs

Bizim hocamız yapıyor diyenler, istek ile emiri karıştırmadan cevap versinler...

Buraya kadar yazdıklarım esas soru ile ilgili değildi. Sadece alıntıdan anlaşılan bizim ana görevimizdir olayına takıldım onun için yazdım bunları.

Esas sorunun esas konusuna gelince: Ek ders verilir mi? Hayır, aksine ellerinden gelse var olan da kesilir.

Geri