okul web sitemde sorun

Kodla Büyü

s_bote

Aktif Üye
benim web sitemi açtğımda,

"güvenliğinizi korumanıza yardımcı olmak için, internet explorer bu web sayfasının bilgisayarınıza erişebilecek komut dosyalarını veya ActiveX denetimlerini çalıştırmasını kısıtladı. seçenekler için buraya tıklayınız...."

uyarısı çıkıyor.

haber bandım var takvim var. bunlar normalde gözükmüyor.. İzin ver dediğimde gözüküyor..

bunun olmaması için ne yapmalıyız?

bazı kodları şimdi haberleşemediğim bir arkadaştan almıştım acaba zararlı bi içerik mi var web sayfasını yaptım ama yüklemeye korktum şimdi.

diğer okulların sayfalarına baktım onlarda da haber bandı filan var ama onlar da böyle bir uyarı çıkmıyor.

Arkadaşlar bizim okul sitemizde de başlıklara tıkladığımızda farklı siteler açılıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim.

milli eğitimin şablonunu indirdim onunki de bu uyarıyı veriyor. sanırım sorun olmaz..

sizin web sayfalarınızda böyle bir sorun olmadı mı arkadaşlar :roll: :roll:

"güvenliğinizi korumanıza yardımcı olmak için, internet explorer bu web sayfasının bilgisayarınıza erişebilecek komut dosyalarını veya ActiveX denetimlerini çalıştırmasını kısıtladı. seçenekler için buraya tıklayınız...."

çıkmıyo mu sizinkilerde. ben ne ekledim de bu çıkıyo :cry: yardıııııım :(

"engellenen içeriğe izin ver" tıkla. o hep çıkıyor zaten. ama sunucuya attığında dosyaları siteyi internetden açtığında çıkmıyor.bence korkma :)

tamam tşk ederim..

eski site yasaklanmıştı da korkum o yüzden..orda bazı indir'ler vardı dosyalar. veren arkadaş virüslü mü vermiş nedir :scared: onları filan tamamen temizledim. bu sefer bişey olmaz umarım.

local de çalışırken uyarıyı verir. sunucu üzerinde vermemesi lazım. birde bazen flash gelir ama görünmez buda js dosya eksikliğinden kaynaklanır.

Geri