Okul web sayfasında artık istediğimiz zaman modül açamayacaz

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Bugün Müdrü Yardımcısı bir e mail getirdi ve hatırlayabildiğim kadarıyla modül açmak veya bir işlm yapmak için bir form doldurup gönderioyrmuşsuz.Eğer formu gönderdikten sonra onay gelirse işlemini yapabilirsiniz diyor?
Belki ifade edemedim keşke mail elimde olsaydı eklerdim..

Sayın Hocam,

.meb.k12.tr olan sitelerle ilgili bir şey değil.

İl/İlçe yada .meb.gov.tr uzantılı site kullananlar için panel dışında eksta (kurum.net, online başvuru, MSS sınav dağıtımı, bilgi yayınlama gibi) bir sistem kurarlarsa bunların bakanlık tarafından kontrolden geçirildikten sonra yayınlanması isteniyor. Benim yaptığım bir kaç çalışma vardı. Onları 24.03.2014 tarihine kadar bildirmemiz lazımmış. Kontrolden geçerse yayınlamaya devam yoksa güvenlik açıklarını kapatın ondan sonra yayınlayın diyorlar.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

.meb.k12.tr olan sitelerle ilgili bir şey değil.

İl/İlçe yada .meb.gov.tr uzantılı site kullananlar için panel dışında eksta (kurum.net, online başvuru, MSS sınav dağıtımı, bilgi yayınlama gibi) bir sistem kurarlarsa bunların bakanlık tarafından kontrolden geçirildikten sonra yayınlanması isteniyor. Benim yaptığım bir kaç çalışma vardı. Onları 24.03.2014 tarihine kadar bildirmemiz lazımmış. Kontrolden geçerse yayınlamaya devam yoksa güvenlik açıklarını kapatın ondan sonra yayınlayın diyorlar.

İyi çalışmalar.
Hocam okullar için geçerli mi yoksa il/ilçe için mi?

Okulların zaten FTP erişimi yok. O yüzden ekstra bir şey yükleme şansları da yok. İl/İlçe ve bazı HEM veya RAM'ları ilgilendiriyor.

Tşk ederim Habib hocam...
Ama kafama takılan bir soru var? Madem okulları ilgilendirmiyorsa benim bulunduğum ilçede okullara neden mail atılmış?

Geri