Okul Web Sayfalarınızda bunlara dikkat edin.

Kodla Büyü

serdemir

Süper Üye
Süper Üye
İlçedeki toplantıda bize mutlaka web yayın ekibi bölümü oluşturun demişlerdi. Bu arada tamamlanmış birçok siteye baktım, çok fazla Atatürk Köşesi görmedim. Zorunlu olmalı bence.

serdemir' Alıntı:
İlçedeki toplantıda bize mutlaka web yayın ekibi bölümü oluşturun demişlerdi. Bu arada tamamlanmış birçok siteye baktım, çok fazla Atatürk Köşesi görmedim. Zorunlu olmalı bence.

Atatürk Köşesi zaten yukarıda bağlantılar kısmında var. o nedenle yapmamışlardır sanırım

oleyyyy, nerede kırmızı kurdelemiz

bilişim öğretmenleri olmasa bu kadar web sayfasını nasıl aktif edeceklerdi acaba.
Kimse birbirini kandırmasın, yok herkes bilgisayarı biliyormuş gibi saçma sapan cümleler kurmasınlar
bu eğitim sisteminde bilişim öğretmenlerinin yeri kabul etmeseler de çok önemli...

hepsi var bizim sitede kamu standartları bile..allahıma bin şükür :mrgreen:

gülhan35' Alıntı:
hepsi var :++: hani ödül :) Atatürk Köşesi'ni özellikle istediler bağlantılar kısmında olmasına rağmen kaldırmadım

http://demircilerortaokulu.meb.k12.tr/

Hizmet Standartları da tam çok şükür

hocam sitenizdeki öğretmenler menüsüne tıkladığımız da direk öğretmenleri görebiliyoruz. benim sitemde ise yeni bi sayfa orda öğretmenler geliyo tekrar tıklamam gerekiyo. Fark nedir acaba

yadigartbaykal' Alıntı:
Okulların ve Kurumların Web Sayfalarını Oluşturma Durumları ile ilgili bir veri toplamışlar. sanırım otomatik olarak süzülüyor bunlar.
Kriterler aşağıda, siz de bu kriterlere göre sayfalarınızı güncellerseniz 5-5'lik sayfanız olmuş olur :)

• Sayfa Açılıyor (8)
    Web adresinde kurum kodu yok (8)
    Okul Müdürü kısmı aktif (7)
    Okul Müdürü kısmında fotoğraf var (7)
    İletişim bilgileri girilmiş (7)
    Harita üzerinde okul konumu belirlenmiş (7)
    En az bir haber var (7)
    En az iki haber var (7)
    En az üç haber var (7)
    En az bir duyuru var (7)
    En az iki duyuru var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az bir menü var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az iki menü var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az üç menü var (7)

Bir de sanırım Kamu Hizmet Standartlarını eklemeyi unutmayın

Herşey tamam da Web adresinde kurum kodu yok ne anlama geliyor? Adres kısmında zaten kurum kodu yok.

Sadece 1 duyurum vardı, şimdi 2 yaptım. Az daha 93 alıyodum :)

Siz bu kriterleri ve puanlamayı nerden öğrendiniz hocam?

Bir kamu hizmet standartları var. :D Şu kurul olayını eklemeli

Teşekkürler Hocam güzel bir bilgilendirme olmuş.

Re: Ynt: Okul Web Sayfalarınızda bunlara dikkat edin.

sert_hard' Alıntı:
yadigartbaykal' Alıntı:
Okulların ve Kurumların Web Sayfalarını Oluşturma Durumları ile ilgili bir veri toplamışlar. sanırım otomatik olarak süzülüyor bunlar.
Kriterler aşağıda, siz de bu kriterlere göre sayfalarınızı güncellerseniz 5-5'lik sayfanız olmuş olur :)

• Sayfa Açılıyor (8)
    Web adresinde kurum kodu yok (8)
    Okul Müdürü kısmı aktif (7)
    Okul Müdürü kısmında fotoğraf var (7)
    İletişim bilgileri girilmiş (7)
    Harita üzerinde okul konumu belirlenmiş (7)
    En az bir haber var (7)
    En az iki haber var (7)
    En az üç haber var (7)
    En az bir duyuru var (7)
    En az iki duyuru var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az bir menü var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az iki menü var (7)
    Sorunsuz çalışan ilave en az üç menü var (7)

Bir de sanırım Kamu Hizmet Standartlarını eklemeyi unutmayın

Herşey tamam da Web adresinde kurum kodu yok ne anlama geliyor? Adres kısmında zaten kurum kodu yok.

Muhtemelen adresin 754123.meb.k12.tr mi yoksa ataturkilkokulu.meb.k12.tr şeklinde mi olduğunu kastediyor hocam..

yani adres anlamlı mi yoksa anlamsız mi olup olmadigina göre puan verilecek.

xasi05x' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
hepsi var :++: hani ödül :) Atatürk Köşesi'ni özellikle istediler bağlantılar kısmında olmasına rağmen kaldırmadım

http://demircilerortaokulu.meb.k12.tr/

Hizmet Standartları da tam çok şükür

hocam sitenizdeki öğretmenler menüsüne tıkladığımız da direk öğretmenleri görebiliyoruz. benim sitemde ise yeni bi sayfa orda öğretmenler geliyo tekrar tıklamam gerekiyo. Fark nedir acaba
hocam bağlantıyı eklerken direk öğretmenlerin olduğu sayfayı ekledim. sağ üstte en sağdaki açılır kutudan seçerek

Zizu_' Alıntı:
oleyyyy, nerede kırmızı kurdelemiz

bilişim öğretmenleri olmasa bu kadar web sayfasını nasıl aktif edeceklerdi acaba.
Kimse birbirini kandırmasın, yok herkes bilgisayarı biliyormuş gibi saçma sapan cümleler kurmasınlar
bu eğitim sisteminde bilişim öğretmenlerinin yeri kabul etmeseler de çok önemli...
:alkis:

Geri