Okul Televizyonu için duyuru Programı

Kodla Büyü

srknyln

Üye
Cümleten selamun aleyküm. Değerli arkadaşlar okul girişine bir adet LED TV aldık. Amacımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan videoların yayınlanması ve çeşitli videoları oynatmak. Bunlardan gerekli fayda ve geridönüt alamadık. Müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Bu TV ekranını bilgisayara HDMİ ile bağlayıp görüntü vermek istiyorum. İstediğim şey ise bir web sitesi şeklinde tv ekranı olması. Şuan kaçıncı ders saati. Bugünki nöbetçi öğretmenler ve idareci kim. Vs. Vs.
İnternette örnek bir tarzda çalışma buldum ancak ücretli. Bu tarz bir şey elinde hazır olan veyahut bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Not : Bütçemiz yoktur.
Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
Tam olarak istediğim şey ise bu tarzda;
http://dijitalpanotv.com/web/

ve aleyküm selam hocam. forumda bahsettiğiniz tarzda birkaç program vardı. Önceki konulara baktınız mı?

merhaba hocam ben dijital pano kullanmay başladım okulda tek kullanıcı bendim ve kullanıcı işlemlerinden yönetici kısmını işaretledim ve artık hiçbir sayfa aktif değil uayrı veriyor yönetici kullanımına açıktır diye ama ben kullanamıyorum lütfen yardım

Geri