Okul Tanıtım Videomuz

Kodla Büyü
Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Videonuzu keyifle baştan sona izledim. Gerçekten ciddi emek vermişsiniz, tebrikler. Videoda aralara, izleyen için ufak ama sizin için bulması ve eklemesi zahmetli olsa gerek birçok detay eklemişsiniz. Videnuzun bitişine de hayran kaldım. Nasıl yaptınız acaba? Kullandığınız müzik de videoya renk katmış.

Tanıtım filminden ziyade güzel bir eğitim öğretim yılınin çalışmalarının sergilendiği video olmuş diyebiliriz :)

Siz mi hazırladınız yoksa bir yere mi para karşılığı mı yaptırdınız hocam. Ona göre yorumlarım değişir.

Ama her ikisinde de yorumlarım idareciler gereksiz konmuş. Bu sene varlar seneye yoklar. Seneye tekrar bir tanıtım videosu mu hazırlayacaksınız.

Drone çekimlerini siz yaptıysanız güzel olmuş ama parayla yapılmışsa bence daha iyi iş çıkabilirdi.

Çanakkale fazla uzun olmuş ve yapılan etkinliklerle ilgili yazılı bilgilendirme bence az olmuş.

Geçiş efektleri güzel olmuş.

Siz yaptıysanız vakit ayırıp güzel bir çalışma yapmışsınız. Parayla yapılmışsa daha iyisi olabilirdi çünkü bu adamların işi.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Çekimler dahil hepsini ben yaptım. Wondershare Filmora kullandım. Çanakkale videosunun uzun olduğu eleştirisine katılıyorum :) İdareciler yoktu ilk versiyonda, müdür beyin ricasıyla ekledik :) Ve evet tanıtım diye yola çıktık ama özet gibi oldu biraz :)
Nasıl yaptınız acaba? Kullandığınız müzik de videoya renk katmış.
Hocam kullandığım drone'un hazır çekim modlarından biri, aramızda kalsın :)

Elinize sağlık hocam güzel olmuş. hangi programı kullandınız acaba, birde resimlerin hareket özelliğini nasıl yaptınız.

Hocam şimdi bende proshow ile fotoğraf albümü yapmaya çalışıyorum bu resimlerin hareketliymiş gibi olmasını bulamadım bunlar hem ilerliyor gibi hem üstünde efekt var gibi bunu nasıl yaptınız?Bir de bende 300 resim var rastgele efektlerin gelmesi için tek tek efekt seçmemek için bir yol var mı?

www.JPG
Daha önce bu programı kullanmıştım işaretlediğim yerden rastgele efektler geçişler yapılabiliyor tek tek uğraşmayın hocam..

Hocam şimdi bende proshow ile fotoğraf albümü yapmaya çalışıyorum bu resimlerin hareketliymiş gibi olmasını bulamadım bunlar hem ilerliyor gibi hem üstünde efekt var gibi bunu nasıl yaptınız?Bir de bende 300 resim var rastgele efektlerin gelmesi için tek tek efekt seçmemek için bir yol var mı?

Yakınlaşma veya uzaklaşma şeklinde geçişler var o şekilde ilerleme gibi görünüyor tam ekranı kaplayanları seçtim ama hepsini tek tek yaptım rastgele efekt vermedim

hocam güzel olmuş ellerinize sağlık.
fon müziği nedir paylaşma imkanınız var mıdır. birde en sondaki efekti nasıl yaptınız.

Geri