okul tanıtım slaytı hazırlayacağım?

Kodla Büyü

nefes23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım okulu tanıtan bir slayt yapmak isitiyorum.. şöyle gfüzel bi şey olsun diyorum..
1. hangi programı tavsiye edersiniz?
2. içeriğinde neler olabliir?

ben okulun fiziki imkanları, başarıları, yapılan egzersiz çaışmaları, öğretmenlerin resimleri ve isimleri gibi düşündüm.. sizin tavsiyelerinizi de almak istedim..

hocam movie maker da resimler çoğaldıkca işlem yavaşlıyor. en iyisi powerpoint te hazırlamak

movie maker ve powerpoint dışında daha iyi bir program yokmu bildiğiniz..daha profsyonel bişey mesela..

daha önce bir arkadaşımız okulu için hazırladığı sunuyu burada paylaşmıştı. onu gönderiyorum. Ben kendi okulumunkisini gönderecektim ama 40 mb olduğundan gönderemedim.

Ekli dosyalar

• ataturk_ioo.zip
    5.2 MB · Görüntüleme: 2,436
yesimk06' Alıntı:
daha önce bir arkadaşımız okulu için hazırladığı sunuyu burada paylaşmıştı. onu gönderiyorum. Ben kendi okulumunkisini gönderecektim ama 40 mb olduğundan gönderemedim.

teşekkürler hocam..

pro showu kurdum arkadaşlar..inglizce olmas kötü ama güzle efektler var gibi..bakalım nasıl bişi çıkıcak..bitince paylaşırım..önerileriniz için teşekkürler..iyi çalışmalar:)

nefes23' Alıntı:
pro showu kurdum arkadaşlar..inglizce olmas kötü ama güzle efektler var gibi..bakalım nasıl bişi çıkıcak..bitince paylaşırım..önerileriniz için teşekkürler..iyi çalışmalar:)

hocam bitirdiyseniz paylaşma imkanınız var mı? teşekkürler

iyi günler arkadaşlar. okul tanıtımı için fotoğraflardan oluşan basit düzeyde bir video hazırlamak istiyorum. movie maker da denedim fakat fotoğraf kalitesi çok düştü. onun dışında tavsiye edebileceğiniz ücretsiz bir program var mıdır?

Geri