Bilgisayar Almak

Kodla Büyü

ping4

Üye
Arkadaşlar, öğretmenler odası için masaüstü bilgisayar almamız gerekiyor,15 bine kadar olabilir, tavsiyelerinizi rica ediyorum

MSI masa üstü tavsiye ederim sağlamdır.
modellere özelliklere bakın fiyatlarıda diğer sitelere göre uygun kurumsal faturada kestirebilirsiniz daha önce buradan 3-4 tane laptop almıştım.

https://inventus.com.tr/frekanstv
depolama olarak XPG SX8100 Serisi 512GB M.2 3500-2400MB/s SSD seçerseniz rahatlıkla iş görecektir.
Öğretmen odasına apulu bir sistem yetecektir. Sonuçta çıktı alıp tenefüslerde haber okumak için kullanılacak.

Marka için bi şey demiyorum ama muhakkak all in one alın hocam. Ayrı ayrı kasa monitör vs artık hiç çekilmiyor.

Marka için bi şey demiyorum ama muhakkak all in one alın hocam. Ayrı ayrı kasa monitör vs artık hiç çekilmiyor.
Form faktör olarak endişeniz makul ama bilgisayarın bakımı ve ileriye dönük geliştirilebilirliği için AIO tipi zorluklar ve kısıtlamalar yaratıyor. Daha uzun vadeli ve sürdürülebilir bir çözüm mini atx bile olsa bir kasa ve monitör olur bence. Lenovo V55 serisini araştırabilirsiniz, 1 TB'a kadar ssd modelleri var ve ryzen işlemcilerdeki grafik işlemcisi workstation olarak öğretmenler odasının tüm yükünü çekebilecektir. Monitör için de Acer V277bip 68 ya da AOC E2270SWN modellerini önerebilirim ikisi de 2000 ₺ altında hala.

Biz Casper A500 AIO aldık hocam. Casper deyince insanlar çekiniyor ama inanın bir Lenovo'dan çok daha iyi bence.
Çok teşekkür ederim hocam açıkçası ben de çekinmistim daha önce kullanmadım ama çok olumsuz yorum okudum,siz ne kadar zamandır kullanıyorsunuz hocam?

Son düzenleme:
All in one veya laptop bakın hocam bence. Me kadar sade o kadar iyi.
I5 en ssdli en ucuz laptoplardan 2 tane alınabilir o paraya

Geri