Okul sitemiz nasıl olmuş.. http://gumuscayataturk.meb.k12.

Kodla Büyü
meb k12 nin meşhur atasözü :

"Service Unavailable
HTTP Error 503. The service is unavailable."

Edit: Hocam sitenizi çiok beğendim emek vermişsiniz elinize sağlık.
"Önemli bağlantılar" menü başlığını "Bağlantılar" olarak değiştirirseniz ya da gerekli düzenlemeyi yaparsanız daha düzenli görünecek. şu an google chrome ve ıe 9 ile bakıyorum. başlık google chrome de sorunsuz görüntülenirken ıe 9 da sorunlu gözüküyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    34.5 KB · Görüntüleme: 994
"Service Unavailable

evet sabah bende aynı uyarıyı alıyordum ama düzeldi. :)

arkadaşlar olumlu yada olumsuz tüm eleştirilerinizi bekliyorum sitemiz nasıl olmuş :)

Sayın hocam,site yapma işini bilmiyorum.ama güzel olmuş,herşey yerli yerinde ,dağınık değil,haber bandı çok hoş ve yeri güzel...
elinize sağlık..Bizde okulumuza joomla 1,5 ile site yapıyoruz.ben değil.formatör arkadaşımız da yok.acaba siteniz ile ilgili bilgileri buradan veya özelden gönderirmisiniz?saygılar...

DR.MAGMA' Alıntı:
Sayın hocam,site yapma işini bilmiyorum.ama güzel olmuş,herşey yerli yerinde ,dağınık değil,haber bandı çok hoş ve yeri güzel...
elinize sağlık..Bizde okulumuza joomla 1,5 ile site yapıyoruz.ben değil.formatör arkadaşımız da yok.acaba siteniz ile ilgili bilgileri buradan veya özelden gönderirmisiniz?saygılar...
template-icon-gif-png-f110/meb-k12-tr-icin-okul-sitesi-sablonu-full-t81102.html#p845330 adresinde paylaşmış hocam...

Site güzel olmuş ellerinize sağlık :+1: :+1:

kalelibilişim' Alıntı:
meb k12 nin meşhur atasözü :

"Service Unavailable

Edit: Hocam sitenizi çiok beğendim emek vermişsiniz elinize sağlık.
"Önemli bağlantılar" menü başlığını "Bağlantılar" olarak değiştirirseniz ya da gerekli düzenlemeyi yaparsanız daha düzenli görünecek. şu an google chrome ve ıe 9 ile bakıyorum. başlık google chrome de sorunsuz görüntülenirken ıe 9 da sorunlu gözüküyor.
Teşekkürler hocam gerekli düzenlemeyi yaptım..ÖNEMLİ BAĞLANTILAR yazısını BAĞLANTILAR olarak değiştirdim.

Geri