Okul sitelerine bir gün içinde girebileceğimiz içerik sayısı

Kodla Büyü

twetyynet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Soru : Sitemize bir gün içinde ekleyebileceğimiz içerik veya bağlantı sayısında sınırlama varmı.? Varsa sayısını söylermisiniz.

Gelen Cevap : Sayın Yetkili, okul web sayfaları okulunuzla ilgili haberlerin duyuruların bilgilerin verildiği bir platform olarak kullanılmaktadır. Bu doğrultuda ve belirtilen kurallarda dikkate alınarak içerik oluşturulması gerekmektedir. Performans sıralamasının oluşturulması aşamasında haksız rekabeti ve manipülasyonları önlemek adına bir gün içinde girebileceğiniz içerik sayısının bir sınırı vardır. Sistem bu sınıra geldiğinizde sizi uyarmakta ve içerik girişiniz engellenmektedir. Aynı zamanda günlük dosya ve fotoğraf yükleme sınırı da bulunmaktadır. İyi Çalışmalar...

Haksız rekabeti ve manipülasyonları önlemek adına atılan yeni bir adım hadi hayırlısı.

ne çok önemsediniz şu sıralama işini
1. olan okulu Mars'a mı gönderecekler?

Okul sitelerine de mi gereksiz girişler yapılıyormuş, bakkal sitesi mi bu ya :-1: Ne rekabeti neyin rekabeti bu? Aslında bu sıralama olayını getirenler bunların sebebidir, durup dururken üst sıralarda görüneyim diye olur olmaz herşeyi okul sitesine haber olarak atmak neyin mantığıdır? Okul sitelerinin amacı velileri ve öğrencileri bilgilendirmektir bazı okul müdürlerinin egolarını tatmin etme mekanı değil. Sıralama olayını komple kaldırmalılar.

Kapadokya' Alıntı:
Okul sitelerine de mi gereksiz girişler yapılıyormuş, bakkal sitesi mi bu ya :-1: Ne rekabeti neyin rekabeti bu? Aslında bu sıralama olayını getirenler bunların sebebidir, durup dururken üst sıralarda görüneyim diye olur olmaz herşeyi okul sitesine haber olarak atmak neyin mantığıdır? Okul sitelerinin amacı velileri ve öğrencileri bilgilendirmektir bazı okul müdürlerinin egolarını tatmin etme mekanı değil. Sıralama olayını komple kaldırmalılar.
:++: Aynen katılıyorum sıralama kaldirilmali

Ben de sabahtan beri neden içerik ekleyemiyorum diye sorup duruyordum kendi kendime. Demek ki bu sebepten miş.
Kırmızı bir hata kodu veriyor kırmızı.

Geri